Poznaj braci Bogdanoff bohaterów popularnych krypto-memów

Home » Inne » Poznaj braci Bogdanoff bohaterów popularnych krypto-memów
Cointaz - Wymień swoje kryptowaluty anonimowo i bez rejestracji

Jeden z najbardziej znanych krypto-memów

Bliźniacy Bogdanoff stanowią centrum niezliczonych teorii spiskowych, a ostatnio stali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych krypto-memów. Rzeczywiste życie braci jest równie interesujące i dziwaczne.

Bliźniacy Bogdanoff, Igor i Grichka, to dwie bardzo ciekawe i dziwaczne osoby, które mają wokół siebie mnóstwo kontrowersji. Biorąc pod uwagę, że są to tylko dwaj bogaci faceci z doktoratem z fizyki i matematyki, zaskakujące jest to, jak szybko zyskali popularność w memach jako, ci którzy manipulują rynkiem kryptowalut.

Żeby zrozumieć mem i potęgę braci Bogdanoff, obejrzyj ten film:

Dwóch przystojnych mężczyzn powyżej to bliźniacy Bogdanoff, wierzcie lub nie!

Internetowy kult

Prawie każde wyszukiwanie, odwołujące się do nich w Internecie, skutkuje odwołaniem się do Pig Pill i spiskami otaczającymi tych dwóch mężczyzn. To prawie tak, jakby istnieli oni wyłącznie w formie memów. Niewiele wiadomo o ich rzeczywistym życiu … jakby nie byli z tego świata.

Z internetowych memów dowiemy się że Rothschildowie kłaniają się Bogdanoffowi, mają kontakt z kosmitami, mają kontrole nad bankami na całym świecie, są potomkami starożytnej linii krwi królewskiej, są ponadczasowymi istotami istniejącymi we wszystkich punktach czasowych i przestrzeni od wielkiego wybuchu do końca wszechświat…

Poznaj prawdziwą historie bliźniaków

Bracia Bogdanow (rocznik ’49) są naukowcami. Griszka ma tytuł doktora z matematyki, Igor – z fizyki teoretycznej. Urodzili się w arystokratycznej rodzinie Osten-Sacken-Bogdanof. Urodzili się w Rosji, ale dzieciństwo spędzili z babcią w zamku w południowej Francji. Są synami rosyjskiego malarza, szczycącego się książęcym pochodzeniem. Z kolei matka wywodzi z czeskiego rodu Kolowrat-Krakowskich. Zarówno Igor, jak i Grichka mówią po niemiecku, rosyjsku, francusku i angielsku.

Bliźniacy dostali się do francuskiej telewizji w latach 80 i prowadzili popularne programy popularnonaukowe, w których wcielali się w role naukowców-komików. Prowadząc program Temps X. Z miejsca podbili serca telewidzów! Karierę z pewnością ułatwiło to, że byli zaskakująco sprytni i przystojni w latach 80.

Na przełomie 2001 i 2002 bracia wywołali skandal publikując serię artykułów „Dieu et la Science" (Bóg i nauka) próbujących odpowiedzieć na pytanie, co się działo po Wielkim Wybuchu. Zdania naukowców różniły się: jedni uważali, że teorie braci to zwyczajny pseudonaukowy bełkot, niepoparty żadnymi dowodami, a w oczach zwolenników teorii spiskowych publikacje stały się próbą przekazania ludzkości wiedzy przez istoty o nadludzkiej inteligencji.

Od połowy lat 90. wygląd ich twarzy ulegał coraz większej zmianie. Policzki i brody stały się bardziej wyraziste, niemal kanciaste, a w 2010 roku bracia nazwali je „twarzami kosmitów". Szczegóły zabiegów nie są znane, a bracia wstrzymują się od komentarzy. W internecie pojawiła się też teoria, że obaj cierpią na akromegalię.

Igor Bogdanoff jest ojcem sześciorga dzieci. Nie jest to szczególnie niepokojące. Niepokojące jest to, że jego obecne i przeszłe żony były młodsze od jego własnych dzieci. Z pierwszą żoną, aktorką Genevieve Grad ma syna Dimitra. Z drugą żoną, spokrewnioną z rodem Czartoryskich, Ludmillą D’Oultremont, ma troje dzieci: Saszę, Annę i Wenceslasa. Z trzecią żoną (pisarką i córką księcia z rodu Bourbonów, Amelie de Bourbon-Parma) ma piąte dziecko, syna Aleksandra. Grichka nigdy nie miał żony, nie ma też dzieci.

Meme level over 9000!!!

Ich memy są bezpośrednio odpowiedzialne za ich internetową sławę. Biorąc pod uwagę, że miliony niezliczonych memów krążą w Internecie na stronach mediów społecznościowych, bracia Bogdanoff osiągnęli najwyższy poziom w tej dziedzinie, bijąć na głowę nawet memy z Andrzejem Dudą ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Cointaz - Wymień swoje kryptowaluty anonimowo i bez rejestracji
Polub nas na Facebooku
Kryptowaluta Cena
Bitcoin (BTC)
6680.64
Ethereum (ETH)
478.319
XRP (XRP)
0.472334
Bitcoin Cash (BCH)
804.064
EOS (EOS)
8.06799
Litecoin (LTC)
83.8836
Stellar (XLM)
0.231335
Cardano (ADA)
0.154037
IOTA (MIOTA)
1.06877
TRON (TRX)
0.0367617
Monero (XMR)
133.297
Dash (DASH)
245.211
NEM (XEM)
0.171611
Binance Coin (BNB)
13.2494
Golem (GNT)
0.30568
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.