Binance – Airdrop 100 milionów tokenów VTHO dla posiadaczy VET

Home » Altcoiny » Binance – Airdrop 100 milionów tokenów VTHO dla posiadaczy VET

VET26 lipca giełda Binance ogłosiła, że wraz z zespołem Vechain przeprowadzi airdrop, w którym zostanie rozdanych 100 milionów tokenów VTHO. Tokeny zostaną podzielone pomiędzy wszystkich użytkowników posiadających VET (dawniej VenChain – VEN) na swoim koncie Binance w dniu 2018/08/01 o godzinie 02:00 rano polskiego czasu.

Airdrop dla posiadaczy VET

Będzie oparty na wartości procentowej, która nie została jeszcze ujawniona. Prawdopodobnie procentowy podział jest zależy od finalnej liczby użytkowników którzy będą posiadać VET na swoich kontach.

Binance dodaje, że konta posiadające mniej niż 1 VET nie kwalifikują się do wzięcia udziału w airdropie, a dystrybucja VTHO zostanie zakończona przed 5 sierpnia.

Natychmiastowy wzrost ceny VeChain

Jak można się domyślić, decyzja spowodowała znaczący wzrost ceny VET, który w chwili pisania tego artykułu wynosi aż 25% w ciągu doby.  26 lipca VeChain rozpoczął dzień z kapitalizacją około 1,111 miliarda dolarów, a w momencie publikacji tego artykułu nastąpił wzrost do 1,630 miliarda dolarów. Oznacza to, że market cap kryptowaluty wzrost o ponad 500 milionów dolarów w ciągu zaledwie czterech godzin.

VET kurs cena

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.