CEO spodziewa się 1 miliarda zysku Binance w 2018 roku

Home » Giełdy » CEO spodziewa się 1 miliarda zysku Binance w 2018 roku

zysk BinanceChangpeng Zhao, dyrektor generalny kryptowalutowej giełdy Binance, powiedział Bloombergowi, że spodziewa się, że jego firma osiągnie w tym roku zysk netto sięgający miliarda dolarów. Dodał, że przychody w pierwszej połowie roku wyniosły około 300 milionów dolarów, a średni dzienny obrót to 1,5 miliarda dolarów.

Binance wystartowała w Pekinie w czerwcu 2017 roku, a we wrześniu przeniósł się do Hongkongu, po tym, jak chiński rząd nie był przychylnie nastawiony do giełd kryptowalut w Chinach. Według danych coinmarketcap.com, obecny wolumen to ponad 1,1 miliarda dolarów w kryptowalutach. Co czyni giełdę najpopularniejszą na świecie.

Zysk Binance

W piątkowym wywiadzie Zhao dodał, że Binance ma teraz 10 milionów zarejestrowanych użytkowników – zaledwie miesiąc przed tą liczbą to 9 milionów . W marcu poinformował, że baza użytkowników przekroczyła populację Hongkongu (7,9 miliona), a w styczniu Zhao powiedział Bloombergowi, że giełda została na krótko zamknięta, ponieważ ponad 240 000 osób próbowało zarejestrować się w ciągu godziny.

Ekspansja

Firma od zawsze była agresywna w swojej ekspansji. W marcu utworzyło biuro na Malcie, a w kwietniu sama obecność giełdy na wyspie spowodowała, że ​​Malta znalazła się na pierwszym miejscu pod względem terytoriów, na których odbywa się najwięcej transakcji kryptowalutowych. Zhao w czerwcu ogłosił, że niedługo platforma zaoferuje wymianę crypto-fiat, uruchamiając na Malcie nową platformę do tego celu. Najprawdopodobniej zacznie się od pary BTC / EUR. Tutaj poradnik opisujący jak kupować na Binance.

Tagi:
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.