Poradnik Binance – krok, po kroku.

Home » Poradniki » Poradnik Binance – krok, po kroku.

Krok 1: Przejdź na strone Binance

Kliknij tutaj, aby przejść do Binance – link otworzy się w nowym oknie, dzięki czemu nadal będziesz mógł postępować zgodnie z tym przewodnikiem.
Najlepiej dodać stronę do zakładek w przeglądarce, żeby zawsze wchodzić na prawdziwą stronę, anie jej kopie wykonaną przez hakerów.

Krok 2: Ukończ proces rejestracji

Kliknij przycisk „Register”, który znajduje się w prawym rogu strony i podaj wszystkie wymagane informacje (pamiętaj, aby ustawić silne hasło – zapisz je w bezpiecznym miejscu). Po zarejestrowaniu musisz potwierdzić swój adres e-mail.

Krok 3: Zapoznaj się z informacjami Binance

Gdy logujesz się po raz pierwszy, pojawi się okno informujące, o tym że inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Musisz zaakceptować wszystkie zgody (zaznaczając je), a następnie kliknąć na “I understand, continue".

Krok 4: Włącz uwierzytelnianie 2-czynnikowe (2FA)

Gdy logujesz się po raz pierwszy, pojawi się okno pop-up i poprosi o włączenie 2FA. Pomoże to zwiększyć twoje bezpieczeństwo. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z usługi 2FA, musisz pobrać aplikację Google Authenticator na swój smartfon. Istnieje również możliwość użycia kodu SMS wysłanego na telefon komórkowy, co zwiększy bezpieczeństwo, ale nie tak bardzo, jak aplikacja uwierzytelniająca od Google.

Krok 5: Wpłać środki

Teraz powinieneś być gotowy do złożenia pierwszego depozytu!

W prawym górnym rogu głównego menu znajdziesz kartę o nazwie „Funds”. W tym celu wybierz przycisk „Deposits”, a otworzy się strona depozytu:

Tutaj możesz wybrać kryptowalute, którą chcesz wpłacić. Po naciśnięciu przycisku wpłaty Binance utworzy dla ciebie nowy dedykowany portfel (jest to portfel należący do twojego konta w Binance).

Teraz wyślij coiny z własnego portfela (lub innej giełdy) na nowy wygenerowany adres.

Pamiętaj, aby zawsze wysyłać poprawne coiny do właściwego portfela, bo w innym przypadku stracisz je. Na przykład nie wysyłaj Ethereum do adresu Bitcoin, tylko Ethereum do Ethereum i BTC do BTC, a nie Bitcoin na portfel Bitcoin Cash.

Krok 6: Pierwsze transakcje – kup i sprzedaj

Wybierz „Basic Exchange” w punkcie menu „Exchange”.

Teraz wybierz żądaną parę z prawego panelu. Na przykład: Weźmy IOTA do BTC. W exchange -> basic przejdź do pola wyszukiwania po prawej stronie i wyszukaj ITOA (jest to najszybszy sposób na znalezienie pary). Jeśli masz LTC, z innej giełdy najpierw wymień go na BTC w ramach pary LTC / BTC

U dołu strony możesz zobaczyć „Kup IOTA”, „cena”, „kwota”, “prowizja", „Razem” i „Sprzedaj IOTA” (wszystko z angielskiego).

Jeśli chcesz użyć całej kwoty swojej kryptowaluty, aby kupić IOTA wybierz 100%, jeśli chcesz kupić tylko 25% wybierz 25%

Kliknij przycisk „BUY IOTA”, a zobaczysz saldo w sekcji Funds > Withdrawals

Jak widać powyżej, lewy panel wyświetla listę obecnych ofert. W środku widzimy ostatnią cenę, a także wykres.

Aby kupić (Limit): Ustaw żądaną cenę, wybierz kwotę (jednostki IOTA lub wybierz procent wszystkich Bitcoinów). Całkowity BTC (koszt) zostanie wówczas obliczony. Sprzedaż IOTA dla BTC będzie taka sama jak ten sam proces odwrócony.

Jeśli chcesz kupić po cenie rynkowej, wybierz opcję Market z górnego menu. Limit zatrzymania jest bardziej zaawansowany i pozwala ustawić stop loss lub zatrzymać zlecenia kupna – coś, z czym możesz się bawić, gdy jesteś bardziej doświadczony!

 

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,957.11
Ethereum (ETH)
$147.05
XRP (XRP)
$0.322283
Bitcoin Cash (BCH)
$144.54
EOS (EOS)
$3.88
Stellar (XLM)
$0.089956
Litecoin (LTC)
$49.62
Bitcoin SV (BSV)
$73.87
TRON (TRX)
$0.024738
Cardano (ADA)
$0.045416
IOTA (MIOTA)
$0.303935
Binance Coin (BNB)
$6.40
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.