BitBay dodaje do swojej oferty Neumark – token Neufund

Home » Ethereum » BitBay dodaje do swojej oferty Neumark – token Neufund

BitBay dodaje do swojej oferty Neumark – token Neufund

Od dziś na BitBay.net są dostępne tokeny Neumark. Tym samym BitBay staje się pierwszą giełdą kryptowalut z wewnętrzną wymianą walut fiat, na której inwestorzy z całego świata mogą nabyć unikalne tokeny, jednocześnie biorąc udział w sukcesie Neufund.

Po ogłoszeniu 2 sierpnia współpracy z Neufund, wiodąca polska giełda kryptowalut BitBay informuje, o możliwości zakupu tokenu Neumark (NEU), i możliwości wymiany NEU na złotówki, Euro, dolary oraz Bitcoiny.

“Jako przedsiębiorca, widzę ogromny potencjał w projekcie, jakim jest Neufund, ponieważ łączy on zalety IPO, ICO jak i również Venture Capital. Z przyjemnością udostępniamy go naszym użytkownikom, aby mogli go nabyć na naszej giełdzie za waluty fiat.”, mówi Sylwester Suszek, założyciel platformy BitBay.

Neumark to token o standardzie implementacji ERC-20, z maksymalną ilością 1 500 000 000 NEU. Jego obecna cena wynosi około 0,5 USD. Największą dotychczasową wartość osiągnął w styczniu tego roku, kiedy jedna jednostka była warta 2,5 USD. Obecnie jego market cap jest wyceniany na ponad 13 000 000 USD. Warto przy tym zauważyć, że wartość NEU wynika z dwóch obszarów profitów.

Pierwszym jest czerpanie przez posiadaczy NEU korzyści z inwestowania w Equity Token Offering (ETO). ETO to nowy sposób pozyskiwania finansowania, umożliwiający wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwom emitowanie tokenów udziałowych, które dają prawa swoim inwestorom i emitentom podobne do praw udziałowych. Po zakończeniu procesu ETO, platforma Neufund wylicza success fee i dzieli ją między udziałowców tokenu.

Drugim jest silna relacja NEU z Neufund, jego rozwojem, a także z portfolio. Będąc posiadaczem tokenów Neumark, stajesz się w współwłaścicielem platformy (również niewielkiej ilości kiedykolwiek przeprowadzonego ETO), dzięki czemu uczestniczysz w generowanych przychodach Neufund.

Współpraca BitBay i Neufund ułatwi inwestorom dostęp do Security Tokenów i umożliwi im prostą i bezpośrednią wymianę inwestycji na waluty fiducjarne.

“Celem naszej współpracy z Neufund jest sprawienie, aby tokeny udziałowe stały się bardziej osiągalne. Pokazując, że są częścią codziennych operacji, chcemy edukować inwestorów zarówno o ETO jako modelu pozyskiwania funduszy, jak i o możliwościach technologii blockchain.” – podsumowuje Patryk Kadlec, VP i Chief of Business Development w BitBay.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Name Price
Bitcoin (BTC)
$4,030.09
Litecoin (LTC)
$60.01
Stellar (XLM)
$0.110255
IOTA (MIOTA)
$0.297064
XRP (XRP)
$0.316956
EOS (EOS)
$3.68
TRON (TRX)
$0.022741
Cardano (ADA)
$0.052910
Monero (XMR)
$54.34
Dash (DASH)
$92.14
NEO (NEO)
$9.30
Maker (MKR)
$696.26
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.