Jak kupić Bitcoina?

Home » Poradniki » Jak kupić Bitcoina?
Flyingatom - Kantor Bitcoin
Jak kupić Bitcoina?
29 maja 2018 przez w kategorii Poradniki

Prosty i przejrzysty poradnik który pokaże Ci jak kupić pierwsze kryptowaluty, takie jak m.in. Bitcoin Ripple Ethereum Monero i IOTA za złotówki, lub euro.

Jak kupić pierwszego Bitcoina

Zakup pierwszego bitcoina nie należy do trudnych zadań. Poniżej przedstawiamy jak szybko i prosto można zakupić kryptowaluty na polskiej giełdzie BitBay – jest to największa i najbezpieczniejsza giełda w Polsce.

Krok 1: Przejdź na strone BitBay

Kliknij tutaj, aby przejść do giełdy BitBay – link otworzy się w nowym oknie, dzięki czemu nadal będziesz mógł postępować zgodnie z tym poradnikiem. Najlepiej dodać stronę do zakładek w przeglądarce, żeby zawsze wchodzić na prawdziwą stronę, a nie np. na jej kopie wykonaną przez hakerów.

Krok 2: Załóż konto

Wejdź w zakładkę „Rejestracja”, który znajduje się u góry strony i podaj swój email oraz potwierdź zapoznanie się z regulaminem.

Krok 3: Potwierdź adres email

Sprawdź swoją skrzynkę pocztową w celu aktywowania konta. Teraz musisz wybrać swój login i ustawić silne hasło i kod bezpieczeństwa do swojego konta. Najlepiej zapisz wszystkie szczegóły konta na kartce papieru, a następnie dobrze ją schowaj.

Krok 4: Zaloguj się na swoje konto BitBay

Aby zalogować się na swoje konto kliknij zaloguj na stronie głównej BitBay a następnie podaj swój adres email lub login. Po kliknięciu zaloguj zostaniesz poproszony o podanie hasła.

Krok 5: Zweryfikuj swoje konto

Z uwagi na obowiązujące prawo i przepisy przeciwdziałania praniu pieniędzy każdy nowy użytkownik chcący wpłaty walut takich jak zł, euro czy dolar musi zweryfikować swoje konto. Weryfikacja to tylko kilka prostych kroków.

Na początek kliknij w przycisk „Zweryfikuj swoje konto” znajdujący się na górze strony.

Zostaniesz poproszony o wybranie typu konta. Wybierz właściwą opcje w zależności od tego czy jesteś osobą prywatną, czy reprezentujesz firmę.

Teraz musisz wypełnić ankiete z danymi osobowymi, podaj prawdziwe dane oraz załączonego dokument.

>Dokumentem może być dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Ponadto konieczne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przesłanie skanu dowolnego rachunku za np. prąd/telefon, na którym widnieje podany przez nas adres zamieszkania.

Krok 6: Wpłata pieniędzy na giełdę

Po lewej stronie na naszym koncie wybieramy opcję “portfele", następnie wybieramy interesującą nas walutę, przykładowo PLN. Teraz wybieramy sposób, którym chcemy wpłacić środki. Po wybraniu przelewu bankowego otrzymamy dane do przelewu, na który musimy wpłacić pieniądze, a następnie czekamy na jego zaksięgowanie (około 24 godzin).

Krok 7: Zakup kryptowaluty za złotówki

Po lewej stronie na naszym koncie wybieramy opcję “giełda", następnie w lewym, górnym rogu wybieramy interesującą nas kryptowalutę, przykładowo BTC. Teraz wystarczy tylko wpisać kurs po którym chcemy kupić kryptowalutę a następnie wystawić ofertę.

Zachęcamy również do rejestracji na największej światowej giełdzie Binance, która obsługuje znacznie więcej kryptowalut.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,540.18
Ethereum (ETH)
$117.55
XRP (XRP)
$0.317519
Bitcoin Cash (BCH)
$122.40
EOS (EOS)
$2.33
Stellar (XLM)
$0.103324
Litecoin (LTC)
$30.66
Bitcoin SV (BSV)
$74.27
TRON (TRX)
$0.023596
Cardano (ADA)
$0.043017
IOTA (MIOTA)
$0.295108
Binance Coin (BNB)
$6.39
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.