Giełda Bitbay przenosi się na Maltę

Home » Giełdy » Giełda Bitbay przenosi się na Maltę
Giełda Bitbay przenosi się na Maltę
29 maja 2018 przez w kategorii Giełdy, Polska, Regulacje

Giełda BitBay oficjalnie na Malcie!

Dzisiaj tj. 29.05 giełda BitBay wydała oświadczenie w którym poinformowała o zawieszeniu działalności w Polsce i przenosi się na… Maltę. Dziś na oficjalnym blogu BitBay pojawiła się wiadomość informująca o tym wydarzeniu.

Z przyczyn od nas niezależnych BitBay sp. z o.o. postanowił o zawieszeniu działalności giełdy BitBay w Polsce. Jednocześnie giełda pod marką BitBay będzie prowadzona przez nowego dostawcę w przyjaznej kryptowalutom jurysdykcji Republiki Malty.

Co, jeśli przechodzicie z BitBay na Maltę?

1) Wasze środki są bezpieczne. Po przejściu na Maltę nic się nie zmienia. To nic nie kosztuje. Login i hasło oraz 2FA pozostają bez zmian. Stany sald będą w całości przepisane. Wystawione oferty również nie zostaną anulowane, a transakcje będą się dokonywać pomiędzy użytkownikami zarówno z Polski jak i Malty.

Sprawdź Giełdę Krypto BEZ Weryfikacji

2) Jeśli macie zweryfikowane konto, to po przeniesieniu będzie ono nadal zweryfikowane.

3) Po przejściu na Maltę wpłaty i wypłaty PLN są dostępne. Obsługuje je POLSKI BANK. Wasze przelewy będą przechodziły równie szybko. Planujemy niebawem zwiększyć ilość sesji wychodzących od nas przelewów z 1 do 3 dziennie, aby jeszcze bardziej poprawić jakość korzystania z naszej platformy. Planujemy również integrację ekspresowych wpłat i wypłat.

4) Na BitBay Malta dostępne są wpłaty i wypłaty EUR i USD, a rachunki również są w polskim banku.

5) Wpłaty na Poczcie Polskiej oraz wypłaty w bankomatach dla klientów po przeniesieniu pozostają dostępne i działają jak do tej pory.

6) Wszystkie rynki do handlu pozostają dostępne i tylko pracujemy nad dodaniem nowych 

Co, jeśli nie zdecydujecie się przejść z BitBay na Maltę?

1) Jeśli ktoś nie zdecyduje się na założenie konta na Malcie, JEGO KONTO NIE ZOSTANIE ZABLOKOWANE i nie straci dostępu do środków na nim zgromadzonych. Wpłaty na konto w Polsce można dokonać najpóźniej 30 maja. Od 31 maja będzie możliwe jedynie dokonanie wypłaty całości środków zgromadzonych na koncie bez możliwości ich ponownej wpłaty.

2) Wszystkie rynki pozostają dostępne. Data 17.09 to data TEORETYCZNEGO wstrzymania usług dla użytkowników, którzy nie zdecydowali się na przeniesienie. Jeśli jednak ich ilość będzie duża, to będzie rozważana zmiana tego terminu. Tutaj znajdziesz poradnik na temat Bitbay.

Tags:,
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.