BitBay sponsorem tytularnym Summer Cars Party Professional 2018!

Home » Giełdy » BitBay sponsorem tytularnym Summer Cars Party Professional 2018!

Summer Cars Party ProfessionalGiełda kryptowalut BitBay została sponsorem tytularnym Summer Cars Party Professional 2018 – największego w Polsce wydarzenia motoryzacyjno-muzycznego, organizowanego na otwartej przestrzeni ponad 56 hektarów. Dzięki tej współpracy oraz usłudze BitBayPay, każdy fan szybkich samochodów, militariów oraz dobrej muzyki może już teraz kupić wejściówkę płacąc Bitcoinami. Szybko i wygodnie oraz z 5% rabatem.

Summer Cars Party Professional i promocja kryptowalut w Polsce

Głównym punktem imprezy jest finał pucharu polski w wyścigach równoległych (¼ MILI), który jest gwarancją najlepszych zawodników z kraju i zagranicy. Podczas imprezy zaplanowano również wiele innych atrakcji m.in. Drift Taxi, czyli jazda bokiem na fotelu pasażera, militarne show w którym czołgi będą miażdżyć samochodowe wraki, będzie również możliwość odwiedzenia garażu SCP w którym będą zaprezentowane najbardziej pożądane samochody świata, oraz najciekawsze projekty tuningowe.

Na wydarzeniu powstanie również strefa gamingowa, oraz strefa BitBay w której spotkacie wiele atrakcji motoryzacyjnych, lajfstajlowych oraz dla dzieci, jednak przede wszystkim będziecie mogli dowiedzieć się czym jest Bitcoin oraz na czym polega i jak funkcjonuje rynek kryptowalut.

To wszystko i wiele więcej już 15-16 września, na lotnisku Muchowiec w Katowicach. Bilety dostępne w promocyjnych cenach (od 25 zł) do 14 września.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego