BitBay wprowadza kryptowalutę Tron i chińską wersję językową giełdy

Home » Altcoiny » BitBay wprowadza kryptowalutę Tron i chińską wersję językową giełdy
BitBay wprowadza kryptowalutę Tron i chińską wersję językową giełdy
19 września 2018 przez w kategorii Altcoiny, Giełdy
Zdjęcie: twitter.com/Tronfoundation/

W środę polska giełda BitBay wprowadziła możliwość handlu kryptowalutą TRON (TRX), oraz wprowadziła chińską wersję językową swojej platformy. Od czerwca BitBay dodał aż dziesięć nowych monet, wydał tryb BitBay PRO oraz kantor FIAT. Obecnie użytkownicy mogą również handlować TRX w parach z Bitcoinem, dolarem amerykańskim, polskim złotym i euro.

Tron dostępny na giełdzie BitBay!

Justin Sun, twórca i CEO TRON, uważa że współpraca z BitBay jest furtką, która otworzy dostęp do rynku europejskiego zespołowi TRON.

BitBay to jedna z największych giełd cyfrowych aktywów w Europie. Notowanie TRX na BitBay to kolejny kamień milowy dla nas, znaczący krok TRONa na rynku europejskim. Wierzymy, że współpraca między nami zapewni użytkownikom więcej kanałów zakupów, bezpieczniejszych i wygodniejszych. Będzie to współpraca, dzięki której wszyscy wygrywają.  – powiedział Sun

BitBay świętuje rozdając tokeny TRX

Dodaniu TRONa na giełdę towarzyszy chińska wersja językowa oraz konkurs dla 100 najlepszych graczy TRX z łączną nagrodą w wysokości 400 000 TRX. Nagrodzonych zostanie 100 użytkowników BitBay o największej wartości obrotu TRX na rynku TRX / BTC. Konkurs potrwa od 00:00 w dniu 20 września 2018 do 00:00 w dniu 4 października 2018 roku. ”

Aby wziąć udział w konkursie, użytkownik musi mieć zweryfikowane konto w serwisie BitBay i dostępne saldo (na przykład w Bitcoinach) – tłumaczy giełda, a jej Wiceprezes dodaje:

TRON to ambitny projekt. Nie mamy wątpliwości, że jego protokół jest jednym z największych systemów operacyjnych na świecie, opartym na sieci blockchain. Z dumą dodajemy TRX na BitBay i przedstawiamy go naszym użytkownikom. Mamy nadzieję, że konkurs dla traderów jeszcze bardziej zwróci uwagę na TRONa

Podsumowuje Patryk Kadlec, Wiceprezes, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu platformy.

TRON przeszedł istotną transformacje 31 maja 2018 roku, kiedy uruchomiono sieć główną, czyli własny blockchain. Od tego czasu TRON stał się pełnoprawną kryptowalutą i nie jest już tokenem opartym na standardach Ethereum i ERC20. Odkopanie bloku TRX zajmuje 15 sekund, a wydajność sieci pozwala na wykonanie 2 000 transakcji na sekundę.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.