BitBay wydaje aplikację mobilną i planuje przekroczyć milion pobrań w 2019!

Home » Giełdy » BitBay wydaje aplikację mobilną i planuje przekroczyć milion pobrań w 2019!
Flyingatom - Kantor Bitcoin
BitBay wydaje aplikację mobilną i planuje przekroczyć milion pobrań w 2019!
26 listopada 2018 przez w kategorii Giełdy

BitBay oficjalnie wydaje aplikację mobilną na urządzenia z systemem iOS i Android, aby ułatwić traderom codzienne transakcje na giełdzie.

BitBay wydaje aplikację mobilną i planuje przekroczyć milion pobrań w 2019!

BitBay jest zdecydowanym liderem polskiego rynku kryptowalut z ponad 80% udziałem oraz #1 giełdą w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie platfroma obsługuje niemal 1 milion użytkowników z całego świata.

W czerwcu tego roku giełda BitBay przeniosła swoja działalność na Maltę i od tego momentu rozwój platformy nabrał wyjątkowego tempa. Użytkownicy  od dawna mogą wymieniać większość największych pod względem kapitalizacji kryptowalut, a w kolejce są już kolejne tokeny. Platforma wzbogaciła się o gratkę dla traderów – tryb PRO z zaawansowanymi narzędziami analitycznymi oraz wewnętrznym kantorem do wymiany fiat, umożliwiające elastyczne reagowanie na zmiany trendów.

Ostatnie miesiące były dla BitBay czasem wytężonej pracy nad stworzeniem prostej oraz przystępnej aplikacji – wykorzystując nowe technologie i funkcje “human-centred”, które skupiają się w głównej mierze na potrzebach użytkownika. Aplikacja jest w pełni dostosowana dla początkujących traderów, ale także idealnie sprawdzi się dla profesjonalistów dzięki swojej rozbudowanej funkcjonalności.

Aplikacje mobilne BitBay to pełnowymiarowe narzędzia do handlu kryptowalutami

BitBay informuje, że wydanie aplikacji dla urządzeń mobilnych jest istotną częścią ekspansji giełdy na rynki zagraniczne, a aplikacja została dostosowana zarówno dla początkujących graczy, jak i traderów z dłuższym stażem i większymi wymaganiami. Patryk Kadlec, VP, Chief of Business Development at BitBay, dodaje:

Chcemy, aby kryptowaluty były w bezpieczny sposób łatwiej dostępne dla mieszkańców różnych części świata. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, Aplikacja iOS od pierwszego dnia jest dostępna w aż 9 językach tj. hiszpańskim, portugalskim, portugalskim brazylijskim, francuskim, niemieckim, polskim, angielskim, chińskim i koreańskim. Wersja na system Android będzie dostępna w wersjach językowych już wkrótce

Twórcy aplikacji przyznają, że będzie ona intensywnie rozwijana w kolejnych miesiącach. W 2019 roku wśród nowych funkcjonalności pojawią się najpewniej: logowanie loginem i hasłem, filtrowanie historii oraz historia szczegółowa (dostępne w wersji web), wpłaty i wypłaty KRYPTO i FIAT, obsługa kart i kantoru wymiany walut FIAT.

Aplikacje są dostępne w sklepach iOS i Android.

KryptoBot - asystent inwestycyjny <
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,560.13
Ethereum (ETH)
$92.63
Bitcoin Cash (BCH)
$106.41
XRP (XRP)
$0.308966
Litecoin (LTC)
$25.45
Cardano (ADA)
$0.030746
IOTA (MIOTA)
$0.239845
Dash (DASH)
$71.37
NEM (XEM)
$0.072883
Monero (XMR)
$47.33
Stellar (XLM)
$0.119590
EOS (EOS)
$1.97
TRON (TRX)
$0.013449
Binance Coin (BNB)
$4.73
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.