BitTorrent przejęty przez założyciela kryptowaluty Tron (TRX)

Home » Altcoiny » BitTorrent przejęty przez założyciela kryptowaluty Tron (TRX)

BitTorrentBitTorrent był kiedyś jednym z najgorętszych nowych projektów w Dolinie Krzemowej, jednak nie udało mu się osiągnąć swojego potencjału. Choć narzędzie BitTorrent było kiedyś znane z tego, że umożliwia użytkownikom udostępnianie pirackich treści, gdy tylko podobne legalne platformy stały się dostępne, Rainberry stracił wielu użytkowników.

Wciąż nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących transakcji, chociaż do transakcji doszło w poniedziałek 11 czerwca. Jedno jest pewne, jeśli ktoś z branży blockchain może pozwolić sobie na zakup Rainberry, to właśnie Justin Sun i jego fundacja TRON.

BitTorrent

Dwóch dyrektorów generalnych próbowało ratować firmę różnymi, twórczymi sposobami – otwarto firmę produkcyjną Los Angeles, próbując wejść w branżę medialną. Ekspansja była kosztowna i nieudana, co doprowadziło do zwolnienia zarówno dyrektorów generalnych, jak i do zamknięcia studia.

Giełda z dźwignią

Opinia publiczna mogła się spodziewać transakcji, ponieważ Justin Sun, od dawna był zainteresowania firmą torrentową. Przykładowy white paper Trona zawiera 8 unikalnych odniesień do BitTorrent.

Ostatecznym celem Trona jest zbudowanie zdecentralizowanego Internetu, umożliwiającego tworzenie projektów blockchain. Wiedząc o technologii peer-to-peer firmy Rainberry, jest bardzo prawdopodobne, że Sun może jej potrzebować, aby zrealizować swoje zdecentralizowane marzenie.

Chociaż Sun bardzo cicho negocjował swoją umowę z Rainberry, biorąc pod uwagę jego obecność w mediach społecznościowych, możemy spodziewać się pewnego rodzaju ogłoszenia w nadchodzących dniach. Interesujące będzie to, jak Sun planuje zintegrować Rainberry z Tronem.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego