BitTorrent przejęty przez założyciela Tron

Home » Altcoiny » BitTorrent przejęty przez założyciela Tron
Flyingatom - Kantor Bitcoin

Jedna z pierwszych platform do udostępniania plików BitTorrent Inc. została sprzedana Justinowi Sunowi, znanemu z platformy Tron i jej kryptowaluty TRX. 

Wciąż nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących transakcji, chociaż do transakcji doszło w poniedziałek 11 czerwca. Jedno jest pewne, jeśli ktoś z branży blockchain może pozwolić sobie na zakup Rainberry, to właśnie Justin Sun i jego fundacja TRON.

BitTorrent był kiedyś jednym z najgorętszych nowych projektów w Dolinie Krzemowej, jednak nie udało mu się osiągnąć swojego potencjału. Choć narzędzie BitTorrent było kiedyś znane z tego, że umożliwia użytkownikom udostępnianie pirackich treści, gdy tylko podobne legalne platformy stały się dostępne, Rainberry stracił wielu użytkowników.

Dwóch dyrektorów generalnych próbowało ratować firmę różnymi, twórczymi sposobami – otwarto firmę produkcyjną Los Angeles, próbując wejść w branżę medialną. Ekspansja była kosztowna i nieudana, co doprowadziło do zwolnienia zarówno dyrektorów generalnych, jak i do zamknięcia studia.

Opinia publiczna mogła się spodziewać transakcji, ponieważ Justin Sun, od dawna był zainteresowania firmą torrentową. Przykładowy white paper Trona zawiera 8 unikalnych odniesień do BitTorrent.

Ostatecznym celem Trona jest zbudowanie zdecentralizowanego Internetu, umożliwiającego tworzenie projektów blockchain. Wiedząc o technologii peer-to-peer firmy Rainberry, jest bardzo prawdopodobne, że Sun może jej potrzebować, aby zrealizować swoje zdecentralizowane marzenie.

Chociaż Sun bardzo cicho negocjował swoją umowę z Rainberry, biorąc pod uwagę jego obecność w mediach społecznościowych, możemy spodziewać się pewnego rodzaju ogłoszenia w nadchodzących dniach. Interesujące będzie to, jak Sun planuje zintegrować Rainberry z Tronem.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,553.82
Ethereum (ETH)
$117.90
XRP (XRP)
$0.318731
Bitcoin Cash (BCH)
$122.59
EOS (EOS)
$2.33
Stellar (XLM)
$0.103693
Litecoin (LTC)
$30.80
Bitcoin SV (BSV)
$74.58
TRON (TRX)
$0.023784
Cardano (ADA)
$0.043348
IOTA (MIOTA)
$0.296477
Binance Coin (BNB)
$6.46
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.