Brytyjska policja przechwyciła 295 Bitcoinów

Home » Bitcoin » Brytyjska policja przechwyciła 295 Bitcoinów
brytyjska policja

Dom przekształcony w fabrykę konopi indyjskich (Surrey Police)

Brytyjska policja nie śpi. W kwietniu 2017 r 31-letni Sergejs Teresko został aresztowany pod zarzutem prania brudnych pieniędzy i przestępstw narkotykowych.

Brytyjska policja dokonała aresztowania

Kiedy policja zainteresowała się mężczyzną, okazało się, że wynajmowany przez niego dom przekształcił w ogromną fabryke marihuany. Oficerowie którzy przeszukali posiadłość, byli w szoku, gdy znaleźli urządzenie do przechowywania kluczy prywatnych BTC, na którym przechowywano kryptowalutę o łącznej wartości 1,2 miliona dolarów. Policjanci odkryli także prawie 263 000 £ w gotówce, oraz biżuterii.

Sprawdź Giełdę Krypto BEZ Weryfikacji

Pomimo braku legalnego zatrudnienia, Teresko posidał Range Rover Evoque a w jego sejfie znajdowały się złote sztabki, kamienie szlachetne, oraz inna biżuteria.

Policja w Surrey pierwszą jednostką, która skutecznie przejęła Bitcoiny i uzyskała pozwolenie od sądu na ich sprzedaż.

Brytyjska policja uzyskała, aby skradzione Bitcoiny zostały zamienione na funty. 295 bitcoinów zostało sprzedane za pośrednictwem publicznej i zatwierdzonej przez sąd giełdy.

Inspektor Detektyw Matt Durkin dodał:

“Kryptowaluty są używane zgodnie z prawem przez wiele osób, ale są również wykorzystywane przez przestępców. Wiemy, że na czarnych rynkach Bitcoin jest preferowanym środkiem wymiany.”

Teresko przyznał się do prania brudnych pieniędzy, posiadania i uprawy konopi. Policja w Surrey przeznaczyła 64 000£ dla właścicieli wynajmujących dom, którzy nie mieli pojęcia, że ​​ich nieruchomość została przekształcona w fabrykę narkotykową.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.