Cena Bitcoin wzrosła o 400$ w ciągu jednej godziny!

Home » Bitcoin » Cena Bitcoin wzrosła o 400$ w ciągu jednej godziny!

Cena Bitcoin

BTC doświadczył drugiego dużego wzrostu kursu w ciągu dwóch dni, osiągając + 400 USD do wartości. Finalnie Cena Bitcoin, w momencie pisania tego postu była bliska 7 000 USD.

Inne główne kryptowaluty – w tym Ethereum, Ripple i Bitcoin Cash – odzwierciedlały losy bitcoin, a zyski na rynku kryptowalut wahały się od 5 do 15 procent w ciągu ostatnich 24 godzin.

Sprawdź najbezpieczniejszy portfel

Cena Bitcoin

Większy wzrost następuje po miesiącach stale spadających cen, które zostały zanotowane bardzo niewielkimi wzrostami od najwyższego poziomu z 2017 roku. Obecna cena 6 500 USD to tylko jedna trzecia ATH (all time high) Bitcoin, który w grudniu wart był blisko 20 000 USD.

Cena Bitcoin wykresy

Analitycy sugerują, że ostatnie podwyżki cen mogą wskazywać na początek zmiany trendu

Holenderski gigant bankowy ING opublikował w ubiegłym tygodniu raport ekonomiczny konsumentów, z którego możemy dowiedzieć się, że 16 procent Europejczyków spodziewa się posiadać kryptowaluty w przyszłości. Ankieta została przeprowadzona wśród prawie 15 000 osób na całym kontynencie, a jej wyniki pokazują stopniową zmianę podejścia do kryptowalut takich jak Bitcoin i Ethereum.

Jessica Exton, osoba zajmująca się behawioryzmem w ING dodała:

Kryptowaluty pozostają dla wielu abstrakcyjną inwestycją, ale widzimy większe zainteresowanie tym rynkiem, niż niektórzy myślą

Tagi:,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego