Cena NANO wrosła o 35% w ciągu ostatniej doby!

Home » Altcoiny » Cena NANO wrosła o 35% w ciągu ostatniej doby!
Cena NANO wrosła o 35% w ciągu ostatniej doby!
26 sierpnia 2018 przez w kategorii Altcoiny

Nano (NANO), kryptowaluta która przed rebrandingiem była znana pod nazwą „RaiBlocks” obecnie zajmuje 23 miejsce pod względem kapitalizacji na rynku. W chwili pisania tego tekstu (12:30 26/08/2018) cena jednego NANO wynosi 3.30 dolara. Kryptowaluta zanotowała wzrost o 35% w ciągu ostatniej doby.

Sprawdź bota do kryptowalut

Cena NANO

Cena NANO

Dobowy wykres cenowy z TradingView (wykonano 26 sierpnia 2018 o 12:30

Możliwy powód większego zainteresowania inwestorów

W dniu 21 sierpnia 2018 r. Fundacja Nano ogłosiła, że Andy Woolmer, CEO londyńskiej firmy analitycznej FX „New Change FX”, a także były wiceprezes ds. wymiany walut w Citibank, dołączył do nich jako pierwszy oficjalny doradca. Informacja ta wydaje się ważna, ponieważ wiedza, doświadczenie i znajomości Woolmera mogą istotnie pomóc fundacji. Zespół NANO od dłuższego czasu stara się rozszerzyć zastosowanie ich kryptowaluty w płatnościach transgranicznych.

Woolmer o swojej nowej roli:

Moje zainteresowanie kryptowalutami wynika z uznania, że ​​proces rozliczeniowy w obrocie dewizowym jest nieefektywny i ostatecznie zostanie zastąpiony. Struktura sieci bloków Nano prowadzi do szybszych rozliczeń transakcji, obniżenia kosztów transakcji i może sprawić, że rynki globalne będą działać wydajniej.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego