CEO wietnamskiej firmy Sky Mining znika wraz z 35 milionami dolarów

Home » Mining » CEO wietnamskiej firmy Sky Mining znika wraz z 35 milionami dolarów
Sky Mining

Sky Mining zorganizowało kilka wydarzeń, aby przyciągnąć inwestorów

Leh Minh Tam, dyrektor generalny Sky Mining z siedzibą w Ho Chi Minh, w Wietnamie uciekł z kraju z funduszami inwestorów o łącznej wartości około 35 milionów USD, po tym, jak projekt przestał przynosić zyski. Firma posiadała kilka farm kryptowalutowych w kraju, ale ze względu na rosnącą trudność kopania kryptowalut i stagnację cen stały się one w dużej mierze nieopłacalne.

Sky Mining – Oszustwo

Firma została założona w marcu i w swojej ofercie oferowała kontrakty na wydobycie kryptowalut, w cenie od 100 do 5000 dolarów. Projekt jednocześnie obiecywał zwrot inwestycji w ciągu 12 miesięcy. Inwestorom zaproponowano również prowizje za promowanie i polecanie usług firmy.

Skończyło się zamknięciem firmy, zniknięciem koparek i pieniędzy. Wiceprezes, Le Minh Hieu, utworzył tymczasowy zarząd składający się z 16 osób, by zlikwidować pozostałe aktywa spółki, a następnie spłacić inwestorów.

Główna siedziba firmy jest obecnie zamknięta, a lokalizacja 600 koparek, które były przechowywane w ponad 26 różnych lokalizacjach, jest obecnie nieznana. Świadkowie twierdzą, że koparki zostały zabrane przez grupę osób podających się za pracowników obsługi technicznej.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.