Cloud Token 2.0 – Sprawdź opinie i recenzję portfela – Czy to oszustwo?

Home » Inne » Cloud Token 2.0 – Sprawdź opinie i recenzję portfela – Czy to oszustwo?
28 sierpnia 2019 by
Cloud Token 2.0 – Sprawdź opinie i recenzję portfela – Czy to oszustwo?

Cloud Token 2.0 – czy naprawdę oferuje klientom pasywny zysk? W ostatnich miesiącach coraz popularniejsze stają się portfele kryptowalut oferujące pasywny zysk.

Po prostu wpłacasz swoje środki i w regularnych odstępach czasu możesz liczyć na namnażanie kapitału. Czy faktycznie jest to aż tak proste?

Postanowiliśmy sprawdzić portfel Cloud Token 2.0, który obecnie jest najpopularniejszym narzędziem do podobnego budowania pasywnego dochodu. Czy jest to rzetelny model inwestycyjny i ile można tu zarobić?

Giełda BEZ Weryfikacji

Co to jest Cloud Token 2.0?

Jest to portfel kryptowalutowy w formie aplikacji na smartfona, który w zamian za zdeponowane coiny wypłaca stały zysk wyrażony w procentach.

Aplikacja obsługuje następujące kryptowaluty:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • DogeCoin (DOGE)

oraz stablecoiny:

 • Tether (USDT)
 • TrueUSD (TUSD)

Pasywny zysk jest jednak wypłacany w formie tokenów CTO. Cena CTO jest ustalana odgórnie przez odpowiedni mechanizm. Nie jest co cena którą ustala wolny rynek.

Posiadane tokeny CTO możesz przewalutować na prawdziwe kryptowaluty za pomocą jednej z funkcji portfela.

Jak działa portfel Cloud Token?

Uczestnik zapisujący się do projektu musi wpłacić na swoje konto odpowiednio wysoką wpłatę, która pozwala na dołączenie do modelu pasywnego zarabiania.

Następnie, udostępniamy nasze środki, które są zarządzane przez algorytm Jarvis. To on decyduje o tym, w jaki sposób spożytkować nasze pieniądze oraz jak zarobić na naszą wypłatę.

Nie ma minimalnej kwoty inwestycji. Natomiast, aby zarabiać z polecania depozyt musi być większy niż 500 USD w przeliczeniu po aktualnym kursie.

W niedalekiej przyszłości twórcy zapowiadają wprowadzenie dodatkowych usług

 • karty SIM umożliwiające rozmowy telefoniczne (CloudSIM) – tylko w Azji
 • karty przedpłacone CT
 • internetowe biuro podróży OTA

Twórcy – Ronald Aai i Shao Shengu

Platforma została założona kilka miesięcy temu. Jej głównym pomysłodawcą jest Ronald Aai, który w przeszłości miał zajmować się rozwojem technologii social media, bezpiecznych płatności, a także wdrażaniem nowych funkcji w technologii blockchain.

roland Aai

Ronald Aai – Twórca Cloud Token

W praktyce, nie ma sposoby by zweryfikować te informacje i ocenić faktyczne umiejętności Ronalda Aai. Nieco więcej wiemy o Shao Shengu. To prezes World Blockchain Forum oraz współzałożyciel Plus Token, czyli bardzo podobnego portfela, który niedawno zakończył żywot.

Założenie jest bardzo proste. Użytkownik może wpłacić na swój portfel środki w kryptowalutach następnie udostępnić je na poczet inwestycji i cieszyć się pasywnym zyskiem.

Bezpieczny portfel

Jarvis AI – bot do arbitrażu

Twórcy Cloud Token chwalą się stworzeniem innowacyjnego algorytmu arbitrażowego o nazwie Jarvis AI. To on decyduje o tym, jak zainwestowane zostaną środki uczestników projektu.

Jest to trudna do udowodnienia teza, która wydaje się wyjątkowo nieprawdopodobna. Trudno bowiem stworzyć maszynkę do łatwego i automatycznego zarabiania kryptowalut.

Bot Jarvis miał zostać stworzony w oparciu o technologię blockchain czwartej generacji. Według zapowiedzi twórców projektu, Cloud Token ma umożliwiać zarobienie kilkunastu procent wpłaconych środków miesięcznie.

bot jarvis ai

Zarobki i zysk pasywny

Algorytm głównie wybiera dosyć ryzykowane transakcje krótkoterminowe o dużej stopie zwrotu. W praktyce, taka forma inwestowania w kryptowaluty wiąże się z dużym ryzykiem. Nawet jeśli założymy, że bot Jarvis rzeczywiście istnieje.

Zysk jest wypłacany w formie codziennych naliczeń w wysokości 0,2% – 0,4% depozytu, czyli około 6% – 12% miesięcznie. Zobaczymy je na saldzie w czasie 24h – 48h od momentu uruchomienia bota Jarvis.

Cloud Token 2.0 to sposób na pasywny zysk czy kolejny krypto SCAM?

W projekcie mamy rozbudowany program afiliacyjny. Każdy klient może pozyskiwać nowych inwestorów i od każdego z nich otrzymywać wysoką prowizję. Taki program partnerski nie wzbudza jeszcze podejrzeń, ponieważ jest to dosyć popularny model biznesowy nastawiony na pozyskiwanie dużej liczby nowych klientów.

Projekt płaci sowitą prowizję za polecanie. W związku z tym, w sieci znajdziemy mnóstwo przychylnych recenzji wychwalających Cloud Token pod niebiosa. Nie warto się nimi sugerować ponieważ pokazują tylko jedną stronę medalu.

Polecanie to znakomity sposób zarabiania kryptowalut, jednak recenzując projekt należałoby przedstawić jego plusy i minusy. Zatajanie minusów i rzeczywistego sposobu działania po to by zachęcić potencjalnych użytkowników może zapalić czerwoną lampkę.

Giełda z dźwignią

Co mówią internetowe opinie o Cloud Token?

Trzeba przyznać, że projekt jest opisywany w sposób dosyć rozsądny. Nie mamy obietnic złotych gór, które od razu mówią wszystko o projekcie. Prawdziwe oblicze Cloud Token zdradzają jednak recenzenci w sieci, którzy robią wszystko, aby przedstawić nam platformę w jak najlepszy sposób.

cloud token opinie

Czytając cukierkowe recenzje i opinie na temat projektu, a także widząc samo oprogramowanie, szybko można nabrać podejrzeń, że nie jest to do końca bezpieczny portfel do przechowywania kryptowalut.

Klucze prywatne są w rękach twórców

Najbardziej niekorzystnym argumentem przemawiającym na niekorzyść projektu jest fakt posiadania kluczy prywatnych przez twórców. Mimo iż zapewniają oni, że nie mają dostępu do kluczy prywatnych w rzeczywistości jest inaczej.

Zwróć uwagę co dzieję się z wpłaconymi środkami. Od razu są przelewane na inny adres kryptowalutowy. Rzekomo bota Jarvis AI.

Transakcja jest widoczna w niezależnym łańcuchu bloków kryptowaluty w której robimy depozyt. Gdyby twórcy nie mieli kluczy prywatnych nie możliwe by było przeprowadzenie przelewu kryptowalutowego.

Jeśli szukasz opcji na bezpieczne przechowywanie i dokonywanie płatności kryptowalutami wybierz portfele sprzętowe takie jak Trezor T lub Ledger Nano S.

Do zdeponowanych na portfelu kryptowalut mają dostęp osoby trzecie. Dlatego bezpieczeństwo tego portfela to pobożne życzenie. W każdej chwili możesz stracić środki, bo nie tylko Ty masz do nich dostęp.

To pokazuje, jak niebezpiecznym projektem dla naszych środków może być Cloud Token.

Bot do Kryptowalut

Zauważmy również, że jest to wierna kopia innego portfela z pasywnym dochodem, Plus Token, który niedawno zakończył swoją działalność pochłaniając wszystkie zdeponowane przez użytkowników kryptowaluty.

Minusy

 • klucze prywatne w rękach twórców
 • dość długi już czas działania
 • możliwość korzystania z aplikacji tylko na smartfonie
 • sporo błędów technicznych w działaniu portfela

Plusy

 • możliwość pasywnego zarobku
 • duża społeczność
 • ambitne plany rozwoju
 • program partnerski

Czy warto dołączyć od projektu Cloud Token 2.0?

Niewątpliwie ta aplikacja pozwala pomnażać kryptowaluty póki działa. Można tu zatem zarobić. Każdy sam musi rozważyć czy wizja zarabiania 0,2% – 0,4% dziennie jest argumentem przewyższającym ryzyko i co równie ważne, czy jest na to odpowiedni czas.

Warto też wiedzieć, że ten portfel nie jest bezpieczny i w każdej chwili możemy utracić kryptowaluty, które wpłaciliśmy. Ten fakt skrzętnie pomijają opinie zawarte w recenzjach internetowych promotorów.

Oficjalna strona: https://www.cloudtokenwallet.com/

5 Replies to “Cloud Token 2.0 – Sprawdź opinie i recenzję portfela – Czy to oszustwo?”

 • BG says:

  Jeśli twórcy chcieli zabrać użytkownikom wszystkie wpłaty sam straciłby powiedzmy od 2 do 5 procent przychodu od każdego użytkownika a jest ich już milion poza tym wszystkie aktualności są dokładnie to przedstawiane przez samego założyciela Ronalda Aai na jego Facebook’u. Uważam że samo wykładanie wszystkich kart przez samego założyciela jest wystarczającym zapewniem iż nie jest to żaden scam

 • Agnieszka Żukowska says:

  To tak jakby zostwić pieniądze pod wycieraczką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego