Domena Crypto.com sprzedana 12 milionów dolarów!

Home » Inne » Domena Crypto.com sprzedana 12 milionów dolarów!
Flyingatom - Kantor Bitcoin

Domena Crypto.com sprzedana 12 milionów dolarów!

Monaco, szwajcarska platforma płatnicza i giełda kryptowalut, zapłaciła 12 milionów dolarów za adres domene Crypto.com w ramach strategii zmiany wizerunku marki, czyli rebrandingu. Zainteresowanie wyżej wymienionym adresem URL gwałtownie wzrosło, po tym, jak wzrosło zainteresowanie rynku kryptowalut.

Domena Crypto.com wcześniej prowadziła do osobistej strony internetowej Matta Blaze, wybitnego badacza kryptologii i profesora na Uniwersytecie Pensylwanii. Przez długi czas Blaze utrzymywał, że ​​domena nie jest na sprzedaż, jednocześnie był on krytyczny wobec tych, którzy używają “krypto" jako skrótu kryptowalut zamiast kryptografii – nauki pisania lub łamania kodów. Ostrzeżenia na jego stronie przeniesione ze starej domeny brzmią: “Wiele kryptowalut to oszustwa i zdecydowanie odradzam ich używanie jako instrumentów inwestycyjnych".

W ogłoszeniu zamieszczonym na Medium.com, Kris Marszalek, współzałożyciel i dyrektor generalny Monaco, stwierdził:  

“Ponieważ domena, którą zakupiliśmy, jest także reprezentatywna dla całej społeczności, nasze działania wiążą się z ogromną odpowiedzialnością. Dołożymy wszelkich starań, aby osiągnąć efekt warty nazwy i zbudować infrastrukturę umożliwiającą rozwój ekosystemu, realizując obietnicę zdecentralizowanej przyszłości".

W poście Monaco również ogłosiło zmianę profilu swoich portali społecznościowych w wielu sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, Facebook, Reddit i Instagram.

Branża domen internetowych była ostatnio świadkiem innych pokaźnych transakcji, za miliony dolarów. Na przykład na początku tego roku Cryptoworld.com sprzedano za 195 000 $, a Eth.com za 2 miliony dolarów.

KryptoBot - asystent inwestycyjny <
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$6,525.68
Ethereum (ETH)
$216.98
Bitcoin Cash (BCH)
$447.33
XRP (XRP)
$0.56
Litecoin (LTC)
$57.46
Cardano (ADA)
$0.081615
IOTA (MIOTA)
$0.57
Dash (DASH)
$188.23
NEM (XEM)
$0.094458
Monero (XMR)
$115.44
Stellar (XLM)
$0.257182
EOS (EOS)
$5.44
TRON (TRX)
$0.021453
Binance Coin (BNB)
$9.87
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.