Portfel EXXA oferuje 9% zysku miesięcznie. Jakie opinie zbiera aplikacja?

Home » Exxa » Portfel EXXA oferuje 9% zysku miesięcznie. Jakie opinie zbiera aplikacja?
9 października 2019 by
Portfel EXXA oferuje 9% zysku miesięcznie. Jakie opinie zbiera aplikacja?

EXXA – przełomowy portfel kryptowalut czy pułapka dla inwestorów? Prezentowana aplikacja to nowy portfel kryptowalutowy, który niedawno zadebiutował w sieci. Zyskał ogromne zainteresowanie klientów za sprawą innowacyjnego systemu transakcyjnego, który pozwala użytkownikom zarabiać na zgromadzonych przez siebie aktywach.

Giełda z dźwignią

Portfel oferuje miesięczny zysk w przedziale 3% – 9%. Czy korzystanie z EXXA jest bezpieczne i na pewno daje absolutną gwarancję zysków?

Podstawowe założenia portfela EXXA

Projekt Exxa reklamuje się przede wszystkim jako innowacyjny portfel kryptowalut zaprojektowany w technologii Blockchain 4.0.

Wczytując się w założenia projektu znajdziemy kolejne przesłanki, zachęcające do pobrania i przetestowania aplikacji. Czy da się zarabiać kryptowaluty za pomocą tego portfela?

EXXA mianuje się specjalnym portfelem, który pozwala pomnożyć zdeponowane środki. Za wszystko ma odpowiadać innowacyjny algorytm sztucznej inteligencji DEVO+, który wykorzystuje wpłacone środki do krótkoterminowych transakcji arbitrażowych. W ten sposób, środki użytkowników mają być pomnażane.

Projekt oferuje nam od 3% do 9% zysku w skali jednego miesiąca. Czy rzeczywiście wystarczy jedynie wpłacić środki, aby cieszyć się takim zwrotem?

Tak, profit pojawia się na naszym koncie codziennie. Jest wypłacany w tokenie firmowym EXXA. Można go przekonwertować na popularne kryptowaluty i wypłacić.

exxa zarabianie

Elementy projektu EXXA

Twórcy zachwalają swój portfel twierdząc, że jego największą zaletą jest nowoczesna struktura blockchain, która odpowiada za dużą szybkość transakcji, a także za brak dodatkowych opłat i prowizji. EXXA ma być całkowicie bezpieczny i przejrzysty.

Bot do Kryptowalut

Portfel obsługuje cztery kryptowaluty: Bitcoina (BTC), Tether (USDT), Ethereum (ETH) oraz Litecoin (LTC). Mamy również token EXXA, w którym wypłacany jest zysk. Jest to token niedostępny w obiegu publicznym. Służy do rozliczeń wewnątrz aplikacji.

Bot Devo+

Największą innowacją jest system zarabiania wprowadzony przez twórców. Działanie jest bardzo proste. Użytkownik może otworzyć specjalne konto, na którym zablokuje posiadane przez siebie kryptowaluty.

W ten sposób, udostępni je do transakcji arbitrażowych przeprowadzanych przez algorytm komputerowy DEVO+. W zamian może liczyć na pasywny zysk zależny od osiągniętego przez bota rezultatu.

Środki trzymane w aplikacji będą wykorzystywane przez bota DEVO+ przeprowadzającego transakcje arbitrażowe. Innymi słowy, algorytm będzie bazował na zmianach kursów tych samych kryptowalut na różnych giełdach.

Brzmi imponująco. Jednak czy mamy stuprocentową gwarancję zanotowania zysków? W przypadku EXXA takiej gwarancji nie mamy. Przechowywanie kryptowalut na tym portfelu wiąże się z ryzykiem ich utraty.

exxa opinie

Bot DEVO+

Nawet najlepszy algorytm komputerowy nie daje stuprocentowej pewności udanych transakcji. Portfel EXXA jest bardzo młody i nie wystartował jeszcze w finalnej wersji. Dlatego też, na chwilę obecną nie możemy powiedzieć więcej na temat wykorzystanego bota arbitrażowego.

Wiadomo, że profit wypłacany użytkownikom jest uzależniony od zysku wygenerowanego przez bota DEVO+, który dokonuje transakcji arbitrażowych.

Giełda BEZ Weryfikacji

Zysk nie jest gwarantowany, a uczestnictwo wiąże się z ryzykiem utraty wszystkich kryptowalut. Mimo to EXXA i podobne aplikacje cieszą się dużą popularnością.

Akcjonariusze

  • SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
  • Założyciel Danny Phang 20%
  • Współzałożyciel Francis Aw 20%
  • Współzałożyciel Gregory Ang 7%
  • Michael Chia 28%

Aplikacja została uruchomiona pod koniec września 2019 roku. Krótka relacja z eventu startowego w materiale poniżej:

Rejestracja – Jak założyć konto w EXXA?

Aby korzystać z portfela trzeba pobrać aplikację na smartfona. Znajdziesz ją w Google Play, App Store lub bezpośrednio na stronie firmy. Po uruchomieniu aplikacji należy wpisać kod referencyjny osoby polecającej. Bez niego korzystanie nie będzie możliwe.

Pamiętaj aby zapisać PIN, 12 słów mnemonicznych oraz dodatkowe kody. Te dane pojawią się podczas uruchamiania aplikacji.

1) Pobierz i uruchom aplikację EXXA – Nie jest wymagana weryfikacja KYC.

2) Kliknij  Create Account

3) Wpisz kod referencyjny

4) Wpisz ośmioliterowe hasło: małe i duże litery i cyfry

5) Ustaw kod PIN i potwierdź dwa razy

6) Zapisz dwanaście słów w odpowiedniej kolejności

7) Ułóż 12 słów w odpowiedniej kolejności

8) Kliknij symbol oka i zapisz account number, account password, transaction password

9) Zaznacz wymagane zgody i kliknij Sing In

Uruchomienie bota DEVO+ i zarobków

1) Kliknij Vault. Wybierz kryptowalutę, którą chcesz przelać i zaakceptuj warunki

2) Klinij Receive zobaczysz adres portfela na który trzeba zrobić przelew

3) Gdy kryptowaluty dojdą kliknij Project potem DEVO+ – Participate. Następnie ADD.

Gotowe.

Pierwsze zyski pojawią się po max 72 godzinach od uruchomienia bota DEVO+. Będziesz je otrzymywał w tokenach EXXA. Można je wymienić na inne kryptowaluty z poziomu aplikacji i potem wypłacić.

Bezpieczny portfel

EXAA to kolejny samozarabiający portfel

Portfel EXXA nie jest pomysłem innowacyjnym. To kolejna próba uruchomienia systemu wypłacającego pasywny zysk użytkownikom. Projekt jest zarejestrowany w Singapurze, a w jego kontekście ponownie pojawia się postać Ronalda Aai, który jest twórcą Cloud Tokena.

O tym projekcie ciężko było nie słyszeć, szczególnie że ze względu na rosnącą popularność, w ostatnich tygodniach w sieci przybywa opinii pod jego adresem.

exxa portfel

Portfel bez klucza prywatnego

Osoby dokonujące płatności w kryptowalutach wiedzą o tym, że do jej zrealizowania potrzebny jest klucz prywatny przypisany do naszego portfela. W przypadku EXXA, użytkownicy nie mają dostępu do takiego klucza. Co to oznacza w praktyce?

Formalnie nie mamy możliwości zarządzania zdeponowanymi środkami. Wpłacone środki przechodzą na własność właścicieli projektu. Ten argument sprawia, że aplikację EXXA należy traktować jako możliwość ryzykownego pomnożenia kryptowalut, a nie bezpieczny portfel do przechowywania taki jak Ledger Nano S czy Trezor T.

Opinie użytkowników na temat EXXA

Gdzie rozbudowane programy afiliacyjne, tam również osoby, które w samych superlatywach opisują dany projekt i zachęcają do rejestracji. Nie inaczej jest w przypadku projektu EXXA, o którym możemy znaleźć wiele pozytywnych opinii.

Nie ma nic złego w polecaniu należy jednak zwrócić uwagę, że korzystanie z aplikacji takiej jak EXXA jest powiązane z ryzykiem i można utracić kryptowaluty.

Czy warto zarejestrować się w EXXA?

Radzimy podejść na chłodno do samozarabiających portfeli, które oferują zysk wymagając jedynie depozytu środków. Co nie znaczy, że nie da się tutaj zarobić.

Historia innych zarabiających portfeli pokazuje, że jeśli aplikacja zdobędzie popularność i będzie rozwijana wypłaty będą realizowane wystarczająco długo by wypłacić profit. Każdy niech sam decyduje czy chce podjąć ryzyko.

Według naszej opinii, nawet mimo sporego ryzyka jest to niezły sposób na pomnażanie kryptowalut. Popularność podobnych aplikacji zdaje się potwierdzać ten punkt widzenia.

Projekt wystartował pod koniec września 2019 roku. Jest to alternatywa dla osób które nie zdecydowały się na skorzystanie z bliźniaczego Cloud Tokena.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego