Giełda Binance – Recenzja i opinie na temat największej giełdy kryptowalut

Home » Binance » Giełda Binance – Recenzja i opinie na temat największej giełdy kryptowalut
25 marca 2019 by
Giełda Binance – Recenzja i opinie na temat największej giełdy kryptowalut

Jeśli zapytamy sympatyków kryptowalut, która z giełd jest obecnie najlepszym wyborem, wielu z nich z całą pewnością wskaże na Binance. Stworzona w 2017 roku platforma to prawdziwy przełom i innowacja na rynku. W ciągu roku giełda zostawiła w tyle dotychczasowych liderów. Sukces platformy Binance to przede wszystkim przejrzysty i przyjazny interfejs oraz mnogość dodatkowych opcji, które sprawiają, ze korzystanie z tej giełdy jest po prostu dużo przyjemniejsze. Na uznanie zasługują również liczne konkursy umożliwiające czerpanie większych zysków z giełdy.


Rejestracja bez weryfikacji

Nie musisz wysyłać skanu dokumentów. Konto możesz założyć w 5 minut. Jeśli chcesz to zrobić zobacz proces rejestracji na Binance krok po kroku. W podlinkowanym artykule znajdziesz również instrukcję pozwalającą obniżyć prowizje o 50% oraz szereg wskazówek związanych z bezpieczeństwem.


Giełda Binance – Podstawowe informacje i opis platformy

Platforma zadebiutowała na rynku w 2017 roku. Założycielem projektu oraz osobą, która wciąż nadzoruje dalszy rozwój jest Changpeng Zhao. Dużą rolę w początkowej fazie projektu odegrał również Yi He. Giełda Binance na początku była zarejestrowana w Chinach. Obecnie firma ma swoją siedzibę na Malcie oraz w Hongkongu.

W opinii klientów, jest to aktualnie jedna z lepszych, o ile nie najlepsza giełda kryptowalut dostępna na rynku. Na początku warto wspomnieć że główny opis Binance jest dostępny w języku polskim. To znacznie ułatwi początkującym traderom korzystanie z giełdy.

giełda binance opis Kilkaset dostępnych par kryptowalut, niska prowizja, specjalne konkursy i zawody, pozytywne opinie o Binance, a także bardzo wysoki poziom zabezpieczeń. To główne czynniki, które sprawiają, że wybór giełdy okaże się dobrym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

Osoby, które dopiero zaczynają przygodę z handlem kryptowalutami mogą wykorzystać dział Academy. To odrębna strona, na której znajdziemy materiały instruktażowe oraz poradniki dla inwestorów. Część z nich przygotowana po polsku.

Załóż konto BEZ weryfikacji

UWAGA:

Zakładając konto z linków w tym artykule otrzymasz STAŁY rabat na prowizje w wysokości 10%


Jakie możliwości daje giełda Binance?

Giełda Binance to ogromna platforma transakcyjna, która umożliwia swobodny handel kryptowalutami. Działanie giełdy jest niezwykle proste: Dostępne waluty wirtualne zostały uporządkowane w parach umożliwiających transakcję. A zatem, para XRP/BTC umożliwia nam zakup Ripple za kryptowalutę Bitcoin.

Większość dostępnych kryptowalut sparowano z popularnymi kryptowalutami, takimi jak: Bitcoin, Ethereum oraz Tether co znacznie ułatwia zawieranie transakcji. Użytkownik może określić cenę sprzedaży lub kupna. Gdy inny użytkownik ustawi odwrotne zlecenie, które cenowo będzie spełniać nasze oczekiwana, transakcja zostanie automatycznie zawarta.

Dwa rodzaje interfejsu

Giełda Binance jest dostępna w formie podstawowej oraz zaawansowanej. W każdej chwili możemy oczywiście przełączyć widok. Opinie Binance podkreślają ogrom dodatkowych opcji oferowanych przez platformę. Każdy twórca może tu zgłosić własny projekt Blockchain, który będzie reklamowany na stronie w dziale inkubatora Binance. W ten sposób można zdobyć partnerów biznesowych oraz sponsorów, którzy pomogą rozwinąć projekt.

Możliwość organizowania ICO

Giełda Binance umożliwia również przeprowadzenie własnej zbiórki ICO. To wszystko sprawia, że giełda w tak krótkim czasie zyskała status największej i najpopularniejszej platformy transakcyjnej z walutami wirtualnymi.

Niskie prowizje

Z całą pewnością warto pochwalić niskie prowizje, które wskazują opinie klientów Binance. Jednorazowa prowizja od każdej transakcji to zaledwie 0,1% wartości zlecenia. Ponadto, klienci mogą zakupić Binance Coin (BNB) co pozwoli zmniejszyć prowizję do wysokości 0,05%.

Kolejną kwestią, o której warto wspomnieć jest innowacyjny system przeliczania małych ilości. Na skutek różnych sytuacji użytkownik może otrzymać małe ilości mniej popularnych kryptowalut. Minimalne limity transakcji uniemożliwiają ich wymianę. Na giełdzie raz na dobę możesz przekonwertować małe ilości takich kryptowalut na inną walutę wirtualną.

Załóż konto BEZ weryfikacji

Rejestracja i metody płatności dostępne w serwisie

Rejestracja konta na giełdzie Binance nie wymaga podawania danych osobowych. Wystarczy podać swój email, login oraz hasło. Po aktywowaniu linku dostarczonego mailowo możesz rozpocząć korzystanie ze swojego konta. Rejestracja na Binance jest zatem banalnie prosta i szybka. To kolejny czynnik, który wpływa na pozytywne opinie klientów.

binance rejestracjaPrzy każdym logowaniu na giełdzie pojawia się komunikat, by sprawdzić adres wpisany w przeglądarce. Ogromna popularność platformy sprawiła, że w sieci nie brakuje wielu stron podszywających się pod giełdę w celu uzyskania danych logowania użytkowników. Brak tego komunikatu to „objaw” podrobionej strony.

Bezpieczeństwo konta można zwiększyć z aplikacją Google Authenticator, która umożliwia dwuetapową weryfikację z kodem PIN. W ten sposób uniemożliwisz innym wejścia na Twoje konto nawet gdy zdobędą login i hasło. Giełda Binance nie obsługuje walut tradycyjnych (do tego celu został powołany osobny serwis Binance Jersey). Konto możemy zatem zasilić jednym z wielu portfeli kryptowalut. Zarówno wpłaty jaki wypłaty z konta są darmowe i nie wiążą się z koniecznością opłacenia prowizji.

Opinie klientów na temat giełdy Binance

Jak wspomnieliśmy we wstępie, Binance to obecnie największa giełda kryptowalut. Opinie klientów są z reguły bardzo pozytywne i przede wszystkim opisują mnogość opcji oraz dodatkowych funkcji. Klienci chwalą ogromny wybór par kryptowalutowych oraz prostotę finalizowania transakcji.

Pozytywne opinie Binance to w dużej mierze efekt niskiej prowizji, ciekawych promocji oraz dodatkowych konkursów, które pozwalają walczyć o duży zastrzyk wirtualnej waluty, a także o drogocenne nagrody rzeczowe (np. nowe BMW lub Porsche).

Liczne konkursy dla klientów są związane z tym, że partnerzy popularnych kryptowalut w ten sposób wykorzystują platformę by reklamować swoje coiny. Jeśi przed rejestracją potrzebujesz więcej informacji przeczytaj opinie ekspertów na temat Binance. Znajdziesz tam również wady i zalety pltformy.

Pozytywne opinie o Binance są skutkiem wysokiego poziomu zabezpieczeń chroniącego przed atakami hackerskimi. W lipcu 2018 roku doszło do sprytnego ataku wykorzystującego lukę Syscoin. Dzięki niej, hakerzy wywindowali cenę tego tokena i sprzedali go za kilkadziesiąt BTC. Na ataku nie ucierpieli jednak użytkownicy. Ponadto, giełda po tym zdarzeniu ulepszyło zabezpieczenia, by podobne sytuacje nie zdarzały się w przyszłości.

binance opinie

Często organizowane ewenty w różnych krajach budują pozytywne opinie o Biance

Platforma jest pozytywnie oceniana także w opiniach początkujących traderów, którzy doceniają odrębny serwis Binance Academy, który uczy handlu kryptowalutami oraz w prosty sposób pokazuje jak używać platformę transakcyjną. Ponadto, opis Binance dostępny w języku polskim sprawia, że giełda jest bardziej przyjazna użytkownikom z naszego kraju. Drobnym mankamentem wymienianym w opiniach jest długi czas oczekiwania na odpowiedzi z supportu.

Załóż konto BEZ weryfikacji

Dlaczego giełda Binance to jeden z lepszych wyborów?

Giełda Binance to pod wieloma względami najlepszy wybór dla użytkowników. Tezę potwierdzają przede wszystkim pozytywne opinie wielu tysięcy klientów giełdy Binance. Dlaczego warto zarejestrować się właśnie na tej giełdzie?

  • Otrzymujesz dostęp do kilkuset par kryptowalutowych
  • Możesz brać udział w specjalnych konkursach i zawodach z nagrodami
  • Transakcje pobierają bardzo niewielkie prowizje
  • Binance Academy to szybki sposób do nauki handlu kryptowalutami
  • Możesz dostosować platformę do swoich potrzeb
  • Giełda Binance oferuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego