Giełda BitBay uruchamia tryb PRO!

Home » Giełdy » Giełda BitBay uruchamia tryb PRO!

BitBay PRO

Polska giełda BitBay właśnie udostępniła wersję BETA trybu dla zaawansowanych graczy. Dzięki BitBay PRO każdy użytkownik BitBaya może dowolnie dostosować giełdę do własnych potrzeb, oraz dodatkowo uzyskać dostęp do profesjonalnych narzędzi i wskaźników.

BitBay PRO

Użytkownicy, którzy spędzają wiele godzin przed panelem giełdy lub korzystają z więcej niż jednej platformy do handlu, powinni z uśmiechem przyjąć nowe funkcje BitBaya. To właśnie tryb PRO umożliwi dostosowanie widoku giełdy, do tego, w jaki sposób użytkownicy chcą z niej skorzystać.

Użytkownik może wybrać jeden z czterech gotowych układów oraz dwóch wersji kolorystycznych. Ma również możliwość modyfikowania takich elementów, jak położenie kolumn, formularzy czy nawet powiadomień.

Wersja BETA trybu PRO oznacza również, że każdy może nadal zgłaszać do zespołu BitBay propozycje ulepszeń i sugestie zmian. Giełda zaznacza również, że PRO to także milowy krok do wprowadzenia kolejnych produktów oraz narzędzi ułatwiający handel kryptowalutami, które już niebawem pojawią się na platformie.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.