Google Play usuwa wszystkie aplikacja do kopania kryptowalut

Home » Regulacje » Google Play usuwa wszystkie aplikacja do kopania kryptowalut
Flyingatom - Kantor Bitcoin

Google Play usuwa wszystkie aplikacja do kopania kryptowalut

Firma Google właśnie zaktualizowała swoje zasady dla developerów w Sklepie Play, które znacznie ograniczają możliwość wydobywania kryptowalut na urządzeniach z systemem Android.

Decyzja internetowego giganta oznacza, że w oficjalnym sklepie z aplikacjami na Androida nie znajdziemy już programów, które służą do pozyskiwania kryptowalut za pośrednictwem telefonu. Mimo że, programiści nie mogą już dodawać żadnych aplikacji służących do kopania kryptowalut do Sklepu Play, to wciąż dopuszczalne będzie dodawanie aplikacji, których zadaniem jest zdalna kontrola procesu kopania na innym urządzeniu.

które w znacznym stopniu wskazują na decyzję podjętą przez Google ™, mają na celu podtrzymanie wcześniejszego stanowiska w sprawie przepisywania prezentacji marketingowej aplikacji do wyszukiwania kryptowalut w sklepie mobilnym PlayStation firmy Android.

Google nie jest pierwszym, który zakazuje takich aplikacji – Apple zbanował aplikacje kopiące kryptowaluty na urządzenia z App Store w czerwcu.

Podobnie jak Google, Apple umożliwia korzystanie z wirtualnych portfeli do przechowywania kryptowalut i aplikacji, które wydobywają poza urządzeniem, np. „w chmurze”.

Nowe zasady zamieszczania oprogramowania w sklepie Google obejmują również aplikacje powiązanych z tematyką broni bądź materiałów wybuchowych, oraz zakazują dystrybucji aplikacji, które są adresowane do dzieci, a mimo to zawierają treści przeznaczone dla osób dorosłych.

KryptoBot - asystent inwestycyjny <
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$6,478.59
Ethereum (ETH)
$204.12
Bitcoin Cash (BCH)
$445.34
XRP (XRP)
$0.452386
Litecoin (LTC)
$52.38
Cardano (ADA)
$0.075378
IOTA (MIOTA)
$0.487786
Dash (DASH)
$152.47
NEM (XEM)
$0.098795
Monero (XMR)
$104.09
Stellar (XLM)
$0.240447
EOS (EOS)
$5.40
TRON (TRX)
$0.023926
Binance Coin (BNB)
$9.68
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.