Huobi uruchamia giełdę kryptowalut w Australii

Home » Giełdy » Huobi uruchamia giełdę kryptowalut w Australii

HuobiChińska giełda kryptowalut Huobi ogłosiła, że od 5 lipca rozpoczął się handel na ich nowo uruchomionej platformie w Australii.

Początkowo giełda będzie wspierać dziesięć par wymienianych na dolara australijskiego, w tym Bitcoin, Ethereum, Litercoin, Ethereum Classic i Bitcoin Cash. „W przyszłości, Australia otworzy więcej par handlowych dla wszystkich użytkowników”, zgodnie z zapowiedziami.

Handluj z Dźwignią - Lewar x 100

„Inwestorzy zajmujący się handlem kryptowalutami w Australii są coraz bardziej kompetentni i odpowiedzialni, a do tego Australijscy regulatorzy są zainteresowani bezpiecznym rozwojem rynku” – powiedział Adrian Harrison, dyrektor generalny Huobi Australia. „Dla Huobi Group przeprowadzka do Australii to część naturalnego, i koniecznego planu rozwoju firmy … Chętnie współpracujemy z rosnącą liczbą australijskich projektów blockchain.”

Całość rozwija się dynamicznie na całym świecie. Biuro w Londynie zostało otwarte w zeszłym tygodniu, aby obsługiwać rynek europejski z zestawem do handlu pozagiełdowym (OTC), który rozpocznie się jeszcze w tym roku. Ekspansja była „odpowiedzią na wysokie zapotrzebowanie, jakie widzieliśmy w Europie”, powiedział Lester Li, dyrektor giełdy w Europie.

W chwili publikacji, według danych Coinmarketcap serwis dzienną wartość obrotów w wysokości 893 milionów USD.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.