IOTA – Janine Härtel z VW Group dołącza do IOTA jako kierownik projektu

Home » Altcoiny » IOTA – Janine Härtel z VW Group dołącza do IOTA jako kierownik projektu
IOTA – Janine Härtel z VW Group dołącza do IOTA jako kierownik projektu
28 sierpnia 2018 przez w kategorii Altcoiny
Zdjęcie: Janine Härtel

Zespół IOTA poinformował na swoim blogu, że Janine Härtel dołączyła do zespołu adopcyjnego Mobility & Automotive IOTA jako starszy kierownik projektu. Janine od czasu gdy była młodą dziewczyną, jeździła wszystkimi samochodami które wpadły jej w ręce, starymi lub nowymi, bez względu na markę czy model.

Janine Härtel

W ciągu ostatnich lat Janine mogła wykorzystać swoją pasję w przemyśle motoryzacyjnym pracując dla MHP, firmy powiązanej z Porsche, które należy do grupy Volkswagen. Janine jest specjalistą w szczególności w zakresie usług związanych z mobilnością samochodów i łącznością bezprzewodową.

Sprawdź bota do kryptowalut

Wspólnie ze współpracownikami z Volkswagena opracowała koncepcję „oprogramowania over the air” PoC z wykorzystaniem IOTA Tangle, oświadczyła fundacja IOTA.

Janine, wykazując entuzjazm wobec nowej roli w zespole IOTA, powiedziała:

Mocno wierzę w technologię IOTA i wizję ekosystemu maszyna-maszyna. Przykładami mogą tu być pojazdy płacące za usługi na żądanie, takie jak samochodowy system informacyjno-rozrywkowy, dostawy, parkowanie na miejscu i poza nim, jazda po krajach z płatnymi drogami, dzielenie się energią elektryczną i aktualizacje oprogramowania. Większość z tych pomysłów wciąż znajduje się na wczesnym etapie prototypu, ale jestem dumna, że będę częścią tej zmiany.

Uważa się, że nowa nominacja pomoże zacieśnić relacje między IOTA i Volkswagenem, który z niecierpliwością oczekuje na zastosowanie niektórych technologi przedstawionych przez IOTA.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego