IOTA – Janine Härtel z VW Group dołącza do IOTA jako kierownik projektu

Home » Altcoiny » IOTA – Janine Härtel z VW Group dołącza do IOTA jako kierownik projektu
IOTA – Janine Härtel z VW Group dołącza do IOTA jako kierownik projektu
28 sierpnia 2018 przez w kategorii Altcoiny
Zdjęcie: Janine Härtel

Zespół IOTA poinformował na swoim blogu, że Janine Härtel dołączyła do zespołu adopcyjnego Mobility & Automotive IOTA jako starszy kierownik projektu.

Janine Härtel z VW Group dołącza do zespołu IOTA jako kierownik projektu

Zespół IOTA poinformował na swoim blogu, że Janine Härtel dołączyła do zespołu adopcyjnego Mobility & Automotive IOTA jako starszy kierownik projektu. Janine od czasu gdy była młodą dziewczyną, jeździła wszystkimi samochodami które wpadły jej w ręce, starymi lub nowymi, bez względu na markę czy model.

W ciągu ostatnich lat Janine mogła wykorzystać swoją pasję w przemyśle motoryzacyjnym pracując dla MHP, firmy powiązanej z Porsche, które należy do grupy Volkswagen. Janine jest specjalistą w szczególności w zakresie usług związanych z mobilnością samochodów i łącznością bezprzewodową.

Wspólnie ze współpracownikami z Volkswagena opracowała koncepcję “oprogramowania over the air" PoC z wykorzystaniem IOTA Tangle, oświadczyła fundacja IOTA.

Janine, wykazując entuzjazm wobec nowej roli w zespole IOTA, powiedziała:

“Mocno wierzę w technologię IOTA i wizję ekosystemu maszyna-maszyna. Przykładami mogą tu być pojazdy płacące za usługi na żądanie, takie jak samochodowy system informacyjno-rozrywkowy, dostawy, parkowanie na miejscu i poza nim, jazda po krajach z płatnymi drogami, dzielenie się energią elektryczną i aktualizacje oprogramowania. Większość z tych pomysłów wciąż znajduje się na wczesnym etapie prototypu, ale jestem dumna, że będę częścią tej zmiany. “

Uważa się, że nowa nominacja pomoże zacieśnić relacje między IOTA i Volkswagenem, który z niecierpliwością oczekuje na zastosowanie niektórych technologi przedstawionych przez IOTA.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,941.48
Ethereum (ETH)
$145.85
XRP (XRP)
$0.321273
Bitcoin Cash (BCH)
$142.68
EOS (EOS)
$3.84
Stellar (XLM)
$0.089541
Litecoin (LTC)
$49.21
Bitcoin SV (BSV)
$73.87
TRON (TRX)
$0.024709
Cardano (ADA)
$0.045065
IOTA (MIOTA)
$0.302033
Binance Coin (BNB)
$6.40
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.