Ix Wallet – Portfel zarabiający 9% do 18% miesięcznie

Home » Kryptowaluty » Ix Wallet – Portfel zarabiający 9% do 18% miesięcznie
27 czerwca 2019 by
Ix Wallet – Portfel zarabiający 9% do 18% miesięcznie

Ix Wallet – przełomowy portfel kryptowalut czy pułapka dla inwestorów? Prezentowana aplikacja to nowy portfel kryptowalutowy, który niedawno zadebiutował w sieci. Zyskał ogromne zainteresowanie klientów za sprawą innowacyjnego systemu transakcyjnego, który pozwala użytkownikom zarabiać na zgromadzonych przez siebie aktywach.

Portfel oferuje miesięczny zysk w przedziale 9% – 18%. Czy korzystanie z Ix Wallet jest bezpieczne i na pewno daje absolutną gwarancję zysków?

Giełda Kryptowalut bez Weryfikacji

Ix wallet – Najważniejsze informacje

Twórcy zachwalają swój portfel twierdząc, że jego największą zaletą jest nowoczesna struktura blockchain, która odpowiada za dużą szybkość transakcji, a także za brak dodatkowych opłat i prowizji. Ix Wallet ma być całkowicie bezpieczny i przejrzysty.

Sporym atutem jest również brak weryfikacji oraz możliwość logowania się do tego portfela z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej bez dodatkowych wtyczek.

Już teraz obsługuje trzy podstawowe kryptowaluty: bitcoin, ethereum i bitcoin cash. Twórcy zapowiadają, że z biegiem czasu funkcjonalność i możliwości IX Wallet będą coraz większe.

Kto za tym stoi?

ix wallet zespółTwórcami aplikacji są trzy osoby: Yang Li (System Architect), Sergey Storojuk (Senior Blockchain Developer) oraz William Clark (Product Manager).

Wszyscy mają doświadczenie w zakresie kryptowalut. W przeszłości uczestniczyli w tworzeniu projektów wykorzystujących technologię blockchain.

ix wallet wietnam

Drugi event promujący portfel Ix Wallet odbył się w Wietnamie

Pierwsze spotkanie na którym została zaprezentowana aplikacja odbyło się w Turcji. Kolejny większy event został zorganizowany w Wietnamie.

Ix Wallet pozwala zarabiać nawet 18% miesięcznie

Największą innowacją jest jednak system zarabiania wprowadzony przez twórców. Działanie jest bardzo proste. Użytkownik może otworzyć specjalne konto, na którym zablokuje posiadane przez siebie kryptowaluty.

W ten sposób, udostępni je do transakcji arbitrażowych przeprowadzanych przez algorytm komputerowy. W zamian może liczyć na pasywny zysk zależny od wielkości aktywów. Poziom zysków ma wynosić od 9% do 18% w skali jednego miesiąca w zależności od ilości kryptowalut na saldzie HOLD.

ix wallet portfel zarabiający

Najbezpieczniejszy Portfel Sprzętowy - Ponad 100 Kryptowalut

Środki trzymane na koncie HOLD będą wykorzystywane przez specjalnego bota przeprowadzającego transakcje arbitrażowe. Innymi słowy, algorytm będzie bazował na zmianach kursów tych samych kryptowalut na różnych giełdach.

Brzmi imponująco. Jednak czy mamy stuprocentową gwarancję zanotowania zysków? W przypadku Ix Wallet takiej gwarancji nie mamy. Przechowywanie kryptowalut na tym portfelu wiąże się z ryzykiem ich utraty.

Nawet najlepszy algorytm komputerowy nie daje stuprocentowej pewności udanych transakcji. Portfel Ix wallet jest bardzo młody i nie wystartował jeszcze w finalnej wersji. Dlatego też, na chwilę obecną nie możemy powiedzieć więcej na temat wykorzystanego bota arbitrażowego.

Jak otrzymywać zyski w Ix wallet?

Najpierw trzeba się zarejestrować. Jest to bezpłatne i wymaga podania maila. Nie ma potrzeby potwierdzania rejestracji przez kliknięcie w otrzymany w wiadomości link.

Przejdź na stronę portfela i w prawym górnym rogu kliknij buton SING UP. Podaj email oraz hasło i przejdź dalej.

Kliknij w szarą ramkę z tekstem i zapisz 12 słów umożliwiających odzyskanie dostępu do portfela. Zapisz słowa zgodnie z kolejnością i przejdź dalej.

Aplikacja poprosi o potwierdzenie. Uszereguj słowa w odpowiedniej kolejności wybierając je z listy i zatwierdź. To wszystko. Teraz możesz się zalogować.

Wpłaty i wypłaty

Najpierw trzeba przelać kryptowaluty do portfela. Kliknij RECEIVE.

wpłaty i wypłaty

Pokaże się adres portfela na który trzeba przesłać coiny. To wystarczy. Wpłaty możliwe są w BTC, ETH, BCC. Dostępne kryptowaluty będą widoczne na saldzie w YOU CRYPTO BALANCES.

Jeśli chcesz wypłacić klikasz w SEND, podajesz swój adres do wypłaty i zatwierdzasz.

Otrzymywanie zysku

Gdy kryptowaluty są już na portfelu trzeba przenieść je z salda głównego na saldo HOLD. Kliknij TOP UP HOLD BALANCE.

ix wallet zysk

Zobaczysz okno w którym można wpisać ilość coinów. Uzupełnij dane i zatwierdź klikając Submit. Minimalne wartości które można przelać na HOLD to:

  • 0,015 BTC
  • 0,25 BCC
  • 0,5 ETH

Zysk jest wypłacany codziennie w tokenie IXT, którego kurs jest ustalany przez administratora i cały czas rośnie. W celu zwiększenia profitu można przez jakiś czas przetrzymać tokeny.

Wymiana IXT

token ixt wymiana

Kliknij SELL TOKEN. Wypełnij formularz i zatwierdź. Tokeny IXT zostaną zamienione na kryptowalutę, którą wybrałeś. Następnie będziesz je mógł wypłacić z portfela.

Ix wallet – Prowizje i bonusy

Cztery kategorie konta z różnym oprocentowaniem miesięcznym są dostępne w zależności od wielkości naszego depozytu. Zyski nie są wypłacane w posiadanej przez nas kryptowalucie, ale w IXT Token, czyli kryptowalucie stworzonej na potrzeby platformy.

Twórcy przewidują szybki wzrost wartości swojego tokena po uruchomieniu pełnej wersji serwisu. Obecnie portfel działa w wersji Beta.

Na platformie Ix Wallet musimy się liczyć z kosztami wynikającymi z wycofania środków z zarabiającej części portfela. Zamknięcie salda HOLD w przeciągu pierwszego miesiąca to prowizja rzędu od 5 do 10%. Dopiero po 30 dniach prowizja spada do poziomu 1%.

Natomiast za bonus można otrzymać za długotrwałe przechowywanie coinów na saldzie HOLD. Ponad 30 dni +1%, ponad 60 dni +2,5%.

ix wallet prowizje

Prowizje i bonusy w Ix wallet

Handel z Dźwignią - Lewar x 100 - Kontrakty Bitcoinowe

Ix Wallet w codziennych transakcjach

Użytkownicy nie mają obowiązku korzystania z funkcji konta HOLD Balance. W głównym założeniu, Ix Wallet ma być wygodnym i przejrzystym portfelem do kryptowalut, który umożliwia dokonywanie codziennych transakcji.

Pamiętaj, że nie jest to aplikacja w pełni bezpieczna. Nie trzymaj na niej dużej ilości kryptowalut bo możesz nigdy ich nie odzyskać. Najlepszym portfelem do przechowywania coinów jest Ledger Nano S.

Czy warto zdecydować się na portfel Ix Wallet?

Portfel Ix Wallet działa w wersji Beta. Projekt jest jeszcze bardzo młody, dlatego powinieneś zachować szczególną ostrożność. Na pewno warto obserwować dalszy rozwój tej platformy.

IX Wallet jako tradycyjny portfel kryptowalut może nie wygrać z konkurencją, która ma już ugruntowaną pozycję na rynku. Natomiast można go wykorzystać jako sposób na zarabianie kryptowalut, który jest okraszony ryzykiem.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.