John McAfee oferuje 100 tys. dolarów dla osoby która zhackuje jego portfel sprzętowy BitFi

Home » Kryptowaluty » John McAfee oferuje 100 tys. dolarów dla osoby która zhackuje jego portfel sprzętowy BitFi

BitFiEkscentryczny milioner i ekspert od bezpieczeństwa cybernetycznego, John McAfee, oferuje nagrodę w wysokości 100 000 $ każdemu, kto zhakuje jego nowy portfel sprzętowy znany jako “BitFi”. McAfee uważa, BitFi jest pierwszym na świecie urządzeniem, którego niemożna zhackować.

Portfel BitFi

Osoby, które chcą zawalczyć o nagrodę wyznaczoną przez McAfeego nie mogą zhackować wcześniej zakupionego urządzenia Bitfi, ponieważ zasady konkursu nakazują, by aspirujący haker zakupił nowe, specjalne urządzenie, które jest wstępnie załadowane kryptowalutami na kwotę 50 dolarów.

Zobacz Najbezpieczniejszy Portfel - Ponad 100 Kryptowalut

Jeśli komuś uda się zhackować urządzenie, to może zatrzymać “skradzione” coiny, zakupione urządzenie, a następnie odebrać nagrodę w wysokości 100 000 dolarów.

Twórcy portfela twierdzą, że ich portfele są w pełni bezpieczne i nie mogą zostać zhakowane ani okradzione przez ataki z zewnątrz.

Portfel BitFi zapewnia rzadką kombinację najbardziej zaawansowanych zabezpieczeń do użytku prywatnego i nie tylko. BitFi również różni się od innych portfeli sprzętowych, ponieważ nie przechowuje w ogóle klucza prywatnego. W tym portfelu twój klucz prywatny jest obliczany przy użyciu specjalnego algorytmu za każdym razem, gdy wpisujesz tajną frazę. Portfel w przyszłości ma obsługiwać wszystkie topowe kryptowaluty , pod pojedynczą tajną frazą. Koszt urządzenia to ok. 120 USD.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.