Kryptobot – Automat do kryptowalut na BitBay i Binance

Home » Giełdy » Kryptobot – Automat do kryptowalut na BitBay i Binance
18 października 2019 by
Kryptobot – Automat do kryptowalut na BitBay i Binance

Handel kryptowalutami to coraz popularniejszy temat, którym z roku na rok interesuje się więcej osób. Trading jest skomplikowanym procesem wymagającym znajomości rynku, a także umiejętności posługiwania się giełdami kryptowalut. Ostatnio coraz więcej słychać na temat innowacyjnego projektu Kryptobot, którego głównym zadaniem jest pełna automatyzacja transakcji dokonywanych na różnych giełdach. Jak to działa?

Testuj Kryptobota za darmo

Kryptobot.net – Automat do kryptowalut

Kryptobot to platforma, która jest zsynchronizowana z kilkoma giełdami: Binance, BitBay, Coindeal oraz Bittrex. Użytkownik dysponujący kontem na przynajmniej jednej z nich, może skorzystać z automatu do kryptowalut.

Wystarczy założyć konto i zsynchronizować je z adresami na poszczególnych giełdach. Kryptobot pozwala następnie ustalić szczegółowe kryteria transakcyjne. Na ich podstawie, system automatycznie wykona pożądane transakcje kupna i sprzedaży po określonych przez nas cenach. W ten sposób zyskujemy czas i uwalniamy się od konieczności ciągłego monitorowania sytuacji.

Jak działa Kryptobot?

Być może znasz strony, które pozwalają na automatyczne licytowanie na interesujących Cię aukcjach internetowych? Kryptobot działa na bardzo podobnej zasadzie. Naszym zadaniem jest dokładne ustalenie transakcji, które ma wykonać za nas system.

W tym celu wybieramy giełdę, z którą zsynchronizowaliśmy konto, pożądaną parę walutową oraz próg cenowy, po którym system ma automatycznie kupić lub sprzedać interesującą nas kryptowalutę. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość szybkiego działania na kilku różnych giełdach. Kryptobot to zaawansowane narzędzie transakcyjne, które pozwala zautomatyzować handel kryptowalutami.

jak działa kryptobot

Kryptobot – Panel zarządzania transakcjami

Dobry inwestor powinien być pewny podejmowanych przez siebie działań i nie odczuwać potrzeby ciągłego śledzenia notowań. Tak właśnie prezentuje się inwestowanie za pośrednictwem Kryptobota. Na naszym koncie możemy ustawić 20 zautomatyzowanych transakcji, które będą wykonywany przez system. Wystarczy, że raz na jakiś czas sprawdzimy notowania i w razie wyraźnych zmian cenowych zmienimy kryteria transakcji.

Testuj Kryptobota za darmo

Zarobki

Zarobki w dużej mierze zależą od ustawień i panującego trendu. Przy sprzyjających okolicznościach Kryptobot może automatycznie dokupować na spadkach i sprzedawać na górce. Można ustawić, aby taka pętla była powtarzana wielokrotnie.

Mechanizm działa też w drugą stronę. Jeśli źle przewidzisz trend transakcje będą się zamykać ze stratą. Dlatego warto posiłkować się ustawieniami użytkowników, którzy robią dodatnie wyniki. Kryptobot udostępnia opcję kopiowania ustawień.

Ustawienia i strategie

Na rynku Forex bardzo popularne są serwisy, w których użytkownicy mogą śledzić poczynania różnych inwestorów, sprawdzać ich strategie, a także kopiować dokonywane przez nich inwestycje. Kryptobot oferuje nam podobną funkcję. Możemy sprawdzić ustawienia innych użytkowników korzystających i przy pomocy kilku kliknięć zdecydować się na identyczne zautomatyzowanie transakcji.

ustawienia strategie

Możesz sprawdzić statnie transakcje użytkowników

Warto rozważyć skorzystanie z tej funkcji. Dobry inwestor może sugerować się działaniami innych, ale ostatecznie powinien podejmować samodzielne decyzje.

Aplikacja mobilna

Platforma posiada własną aplikację mobilną, na której możemy wprowadzić zmiany w kryteriach transakcji. Ponadto, będziesz otrzymywać powiadomienia od wszystkich transakcji przeprowadzonych przez Kryptobota. Dzięki temu, nie musisz ciągle odświeżać strony z kursami kryptowalut. Możesz spokojnie oczekiwać na realizację ustalonych przez Ciebie schematów.

Jakie opinie zbiera Kryptobot?

Kryptobot wciąż jest projektem nowym, ale mimo to cieszy się pozytywnymi opiniami wśród wielu użytkowników. Twórcą tego projektu jest Marek Golan, który często udziela się w portalach branżowych, a także za pośrednictwem social mediów. To znacznie zwiększa wiarygodność stworzonej przez niego platformy.

opinie kryptobot

Kryptobot zyskał dobre opinie za sprawą przejrzystego interfejsu oraz bezproblemowego działania. Z pewnością wpływ na zwiększone zaufanie ma postać twórcy postrzeganego jako osoba transparentna.

Czy to jest bezpieczne?

Kryptobot przejmuje kontrolę nad naszymi kontami na giełdach kryptowalut poprzez system API. W panelu giełdowym możesz zablokować możliwość wypłat przez API co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa środków. Kryptobot w założeniu dokonuje wyłącznie transakcje, które samodzielnie ustalimy.

Od nas zależy poziom akceptowanej straty więc ryzyko jest w pewien sposób kontrolowane. Projekt na pewno nie jest oszustwem. Wszystko wskazuje na to, że twórcy mają dobre intencje. Oprogramowanie jest rozwijane i wzbogacane o nowe funkcje.

Testuj Kryptobota za darmo

Czy automat Kryptobot jest darmowy?

Przetestowanie bota jest darmowe. Możesz połączyć konto z giełdą i sprawdzić wszystkie funkcje bez ponoszenia opłat z góry. Korzystanie z maksymalnych limitów Kryptobota wymaga wykupieniu interesującego nas pakietu. Na chwilę obecną dostępne są cztery pakiety: 50 PLN, 75 PLN, 95 PLN oraz 295 PLN.

Jeśli wykonujesz małą ilość transakcji możesz zmienić model płatności na procentowy. W tym wypadku platforma pobiera prowizję 10% od każdej transakcji zakończonej naszym zyskiem. Dużym plusem jest to, że platforma nie pobiera opłat od stratnych transakcji.

Przy dokonaniu wpłaty otrzymujemy w prezencie token KBT stworzony przez twórców platformy. Otrzymamy od 10.000 do 100.000 KBT w zależności od wybranego pakietu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego