KuCoin usunie 10 kryptowalut ze swojej giełdy

Home » Giełdy » KuCoin usunie 10 kryptowalut ze swojej giełdy
KuCoin usunie 10 kryptowalut ze swojej giełdy
27 grudnia 2018 przez w kategorii Giełdy

Giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze, KuCoin, ogłosiła plan usunięcia dziesięciu kryptowalut ze swojej platformy. KuCoin już jakiś czas temu ostrzegł niektórych deweloperów mniejszych altcoinów, o tym że ich projekty mogą zostać wykluczone z giełdy, jeśli podczas okresu specjalnego traktowania nie będą w stanie dostosować się do wymagań panujących na giełdzie.

Testuj za Darmo Bota do Kryptowalut

Giełda KuCoin

Firma ogłosiła, że dziesięć wykluczonych kryptowalut to: Jibrel Network (JNT), WePower (WPR), Modum (MOD), EthLend (LEND), STK (STK), Asch (XAS), Bread (BRD), BitClave (CAT), Bitcoin Gold (BTG) i Mobius (MOBI).

Projekty zostały usunięte m.in. za zbyt małą płynność kryptowaluty na giełdzie, nieprzestrzegania zasad działania, braku wypłacalności, lub zbyt małego bezpieczeństwa sieci.

Obrót wyżej wymienionymi altcoinami został wstrzymany 24 grudnia 2018 r., A inwestorzy mają czas do 21 marca 2019 r. Na wypłacenie swoich środków z giełdy KuCoin.

Giełda rozdaje 2 BTC dziennie za odgadnięcie ceny Bitcoina

KuCoin, popularna giełda kryptowalutowa z siedzibą w Singapurze, niedawno ogłosiła nowy konkurs, w którym za odgadnięcie najwyżej ceny Bitcoin’a, w ciągu 9 dni można wygrać 19 BTC.

Konkurs

Konkurs rozpoczał się 15 września i zakończy się 23 września. Aby wziąć w nim udział, użytkownicy muszą zarejestrować się w na platformie KuCoin i posiadać co najmniej 6 tokenów KCS – jest to oficjalny token giełdy, dzięki któremu możemy również obniżyć prowizję na platformie.

Użytkownik, który trafił lub jego przewidywania były najbliższe prawdy, automatycznie otrzyma 1 BTC na swoje konto przed 30 września. Drugi Bitcoin zostanie podzielony pomiędzy tysiącem najszybszych użytkowników, których przewidywania były najbliżej finalnej ceny.

Tags:
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.