Litecoin został oficjalnym sponsorem gali UFC

Home » Altcoiny » Litecoin został oficjalnym sponsorem gali UFC
Litecoin został oficjalnym sponsorem gali UFC
28 grudnia 2018 przez w kategorii Altcoiny

Litecoin Foundation, organizacja promująca rozwój i adopcję kryptowaluty Litecoin (LTC), na oficjalnym blogu kryptowaluty ogłosiła, iż została oficjalnym sponsorem podczas nadchodzącej gali UFC 232. Celem owego partnerstwa jest promowanie kryptowaluty Litecoin, której logo ma się pojawić na macie oktagonu.

Zobacz giełdę z dźwignią

Litecoin wchodzi do oktagonu UFC!

Wydarzenie ma się odbyć 29 grudnia na stadionie Inglewood w Kalifornii, który może pomieścić do 80 000 osób. Gala prawdopodobnie zdobędzie miliony wyświetleń, ponieważ na jej ringu wystąpi wielu znanych sportowców z tej organizacji m.in. Jon Jones, Alexander Gustafsson, Amanda Nunes i Cris „Cyborg” Justino.

Litecoin Foundation uważa, że sponsoring ten jest idealnym zabiegiem marketingowym i może pomóc w szerszej adopcji kryptowalut, jak i samego Litecoina.

Z radością ogłaszamy, że Litecoin został oficjalnym partnerem podczas UFC 232: JONES vs. GUSTAFFSON 2. To wspaniałe wydarzenie, w którym wyczekiwany jest główny rewanż pomiędzy byłym mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem przeciwko Alexandrowi Gustafssonowi. Gala obędzie się w tę sobotę, 29 grudnia w Kalifornii.” – oświadczył zespół Fundacji Litecoina

Litecoin, podobnie do UFC jest tworem, który w ciągu ostatnich lat stał się globalnym fenomenem wartym miliardy dolarów.

Charlie Lee (twórca Litecoin) w niedawno udzielonym wywiadzie wypowiedział się, że 2019 będzie rokiem skupienia się na masowej adopcji dla kryptowalut. Fundacja Litecoin wspomniała również, że liczy na stworzenie długich i owocnych relacji z UFC.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego