Na Binance kupisz kryptowaluty za pomocą kart Visa i Mastercard

Home » Giełdy » Na Binance kupisz kryptowaluty za pomocą kart Visa i Mastercard
Na Binance kupisz kryptowaluty za pomocą kart Visa i Mastercard
1 lutego 2019 przez w kategorii Giełdy

Binance – największa giełda kryptowalut na świecie,od teraz umożliwia zakup kryptowalut za pomocą kart płatniczych Visa i Mastercard.

Na Binance kupisz kryptowaluty kryptowaluty za pomocą kart płatniczych!

31 stycznia na giełdzie Binance dodano możliwość zakupu kryptowalut poprzez płatność kartą. Stało się tak dzięki rozpoczęciu współpracy z firmą Simplex specjalizującą się w pośredniczeniu przy płatnościach kartą. Od tego dnia na giełdzie można płacić kartami debetowymi i kredytowymi Visa oraz Mastercard. Cały proces dokonania płatności jest na tyle prosty i intuicyjny, iż nie wymaga on w tym momencie przywiązywania do niego uwagi.

Póki co kryptowaluty jakie można w ten sposób zakupić to Bitcoin, Litecoin oraz Etherum. Pomimo wzmianki w oficjalnym ogłoszeniu, XRP nie jest na tę chwilę dostępne, aczkolwiek powinno się pojawić już w niedługim czasie. Simplex ma w swojej ofercie również Dash oraz Bitcoin Cash, jednakże na dzień dzisiejszy nie ma możliwości ich zakupu poprzez Binance. Obsługiwane waluty, którymi możemy dokonywać zakupu to obecnie Dolar i Euro.

Kwestie techniczne

Pomimo pozytywnego wydźwięku ogłoszenia Binance, warto zwrócić uwagę na pewne kwestie związane z z technicznymi aspektami płatności jak limity oraz prowizje nakładane na zakup.

Na początek warto jednak wspomnieć o szybkości realizacji  transakcji. Kryptowaluty znajdą się w naszych portfelach w czasie wynoszącym średnio od 10 do 30 minut. Tym samym, jeśli międzyczasie nastąpi fluktuacja danej kryptowaluty o +/- 2,5% to nasz zakup będzie wymagał przez nas ponownego potwierdzenia. Simplex natomiast pobiera 3,5%, ale nie mniej niż 10 dolarów prowizji od każdej transakcji, niezależnie od jej wysokości.

Następną rzeczą, o której należy wspomnieć to limit płatności wynoszący 20000 dolarów dziennie lub 50000 dolarów miesięcznie na kupującego. Tutaj warto zaznaczyć, że minimalna kwota, którą możemy zakupić walutę cyfrową wynosi dokładnie 50 dolarów.

Ostatnia sprawa dotyczy ograniczeń regionalnych. Kraje wykluczone z możliwości korzystania z usługi to: Afganistan, Kongo, Kuba, Republika Korei, Erytrea, Iran, Irak, Wybrzeże Kości Słoniowej, Kirgistan, Liban, Libia, Sudan i Sudan Południowy. Co ciekawe dostępu nie dostaną także obywatele wymienionych dalej stanów w USA: Nowy Jork, Georgia, Connecticut, Nowy Meksyk, Hawaje i Waszyngton.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Tags:
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,942.30
Ethereum (ETH)
$145.53
XRP (XRP)
$0.320965
Bitcoin Cash (BCH)
$142.27
EOS (EOS)
$3.83
Stellar (XLM)
$0.089403
Litecoin (LTC)
$49.14
Bitcoin SV (BSV)
$73.87
TRON (TRX)
$0.024686
Cardano (ADA)
$0.045121
IOTA (MIOTA)
$0.301992
Binance Coin (BNB)
$6.40
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.