Nowa wtyczka Coinbase umożliwi sklepom internetowym akceptacje płatności w kryptowalutach

Home » Giełdy » Nowa wtyczka Coinbase umożliwi sklepom internetowym akceptacje płatności w kryptowalutach

wtyczka CoinbaseAmerykańska giełda kryptowalut Coinbase ogłosiła wydanie wtyczki WooCommerce, która pozwoli ponad 49 milionom sklepów internetowych akceptować płatności kryptowalutach: Bitcoin (BTC) i Litecoin (LTC), oraz w przyszłości Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) bezpośrednio od klientów w dowolnym miejscu na świecie.

Najbezpieczniejszy Portfel Sprzętowy - Ponad 100 Kryptowalut

Nowa wtyczka Coinbase

Wtyczka WooCommerce jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce w Internecie, a Coinbase twierdzi, że jest zintegrowana z ponad 28 procentami wszystkich sklepów internetowych. Teraz każdy z tych sklepów może rozpocząć przyjmowanie płatności kryptowalutowych. Wtyczkę WooCommerce można znaleźć na koncie Coinbase GitHub.

Coinbase dodaje:

Wtyczka umożliwi powszechne zastosowanie dla kryptowalut, a docelowo przybliża nas do naszego celu, jakim jest otwarty system finansowy.

Biblioteka wtyczki jest obecnie dostępna w mniej niż 10 liniach kodu dla React i Python, a Coinbase twierdzi, że obecnie pracuje nad bibliotekami dla Node.js, Ruby i PHP. Podczas gdy wtyczka obsługuje obecnie tylko Bitcoin i Litecoin, firma już zapowiada wprowadzenie wsparcia dla gotówki Ethereum i Bitcoin Cash. Coinbase zapewnia, że wszystkie płatności dokonywane za pośrednictwem Coinbase Commerce są prawdziwie peer-to-peer, a sprzedawcy nie ponoszą opłat transakcyjnych za przyjmowanie płatności i mają pełną kontrole and swoimi funduszami.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.