Nowa wtyczka Coinbase umożliwi sklepom internetowym akceptacje płatności w kryptowalutach

Home » Giełdy » Nowa wtyczka Coinbase umożliwi sklepom internetowym akceptacje płatności w kryptowalutach
Flyingatom - Kantor Bitcoin

Nowa wtyczka Coinbase umożliwi sklepom internetowym akceptacje płatności w kryptowalutach

Amerykańska giełda kryptowalut Coinbase ogłosiła wydanie wtyczki WooCommerce, która pozwoli ponad 49 milionom sklepów internetowych akceptować płatności kryptowalutach: Bitcoin (BTC) i Litecoin (LTC), oraz w przyszłości Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) bezpośrednio od klientów w dowolnym miejscu na świecie.

Wtyczka WooCommerce jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce w Internecie, a Coinbase twierdzi, że jest zintegrowana z ponad 28 procentami wszystkich sklepów internetowych. Teraz każdy z tych sklepów może rozpocząć przyjmowanie płatności kryptowalutowych. Wtyczkę WooCommerce można znaleźć na koncie Coinbase GitHub.

Coinbase dodaje:

“Wtyczka umożliwi powszechne zastosowanie dla kryptowalut, a docelowo przybliża nas do naszego celu, jakim jest otwarty system finansowy."

Biblioteka wtyczki jest obecnie dostępna w mniej niż 10 liniach kodu dla React i Python, a Coinbase twierdzi, że obecnie pracuje nad bibliotekami dla Node.js, Ruby i PHP. Podczas gdy wtyczka obsługuje obecnie tylko Bitcoin i Litecoin, firma już zapowiada wprowadzenie wsparcia dla gotówki Ethereum i Bitcoin Cash. Coinbase zapewnia, że wszystkie płatności dokonywane za pośrednictwem Coinbase Commerce są prawdziwie peer-to-peer, a sprzedawcy nie ponoszą opłat transakcyjnych za przyjmowanie płatności i mają pełną kontrole and swoimi funduszami.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,544.49
Ethereum (ETH)
$117.66
XRP (XRP)
$0.318020
Bitcoin Cash (BCH)
$122.54
EOS (EOS)
$2.33
Stellar (XLM)
$0.103520
Litecoin (LTC)
$30.69
Bitcoin SV (BSV)
$74.39
TRON (TRX)
$0.023613
Cardano (ADA)
$0.043084
IOTA (MIOTA)
$0.295334
Binance Coin (BNB)
$6.40
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.