Oto 5 kryptowalut które mogą pojawić się na Binance

Home » Altcoiny » Oto 5 kryptowalut które mogą pojawić się na Binance
28 sierpnia 2018 by
Oto 5 kryptowalut które mogą pojawić się na Binance

W poniedziałek, 27 sierpnia rozpoczęła się 9 runda głosowania społeczności na kryptowalutę która ma zostać dodana na giełdę Binance. Głosowanie zakończy się 31 sierpnia o godzinie 12:00.

Zgodnie z komunikatem, użytkownicy giełdy mogą głosować na następujące projekty: Byteball (GBYTE), Cortex (CTXC), Everipedia (IQ), GoChain (GO), oraz MediBloc (MEDX).

Projekt który wygra w głosowaniu może liczyć na gwałtowny wzrost ceny i zainteresowania. W ubiegłym miesiącu cena Polymath (POLY), wzrosła o 33% po ogłoszeniu, że kryptowaluta pojawi się na Binance.

W głosowaniu mogą wziąć  udział użytkownicy, którzy zarejestrowali się na giełdzie przed 2018/08/22 i osiągnęli całkowity obrót wynosząc co najmniej 0,01 BTC w swojej 30-dniowej historii transakcji.

Każdy zarejestrowany użytkownik Binance może głosować na wielu kandydatów, ale będzie mógł oddać swój pełny głos tylko raz. Użytkownicy będą musieli zapłacić 0,1 BNB za każdego kandydata w głosowaniu (tj. 0,2 BNB, jeśli wybrano 2 kandydatów).

W tej rundzie głosowania Binance wprowadziło również nowy system „Lucky Draw”.

Wszyscy uczestnicy, głosowania, będą mogli wziąć udział w losowaniu, w którym giełda wylosuje w sumie 500 szczęściarzy, między których zostanie podzielona pula nagród. Samo giełda zadeklarowała dodanie do puli ponad tokenów 5000 BNB.

W ramach uzupełnienia przeczytaj recenzję giełdy Binance.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego