Poloniex wydaje oficjalną aplikację mobilną na systemy Android i iOS

Home » Giełdy » Poloniex wydaje oficjalną aplikację mobilną na systemy Android i iOS

Poloniex wydaje aplikację mobilnąPoloniex, amerykańska giełda kryptowalut, udostępniła aplikację do handlu na giełdzie, dla użytkowników mobilnych. Jest to pierwsza oficjalna aplikacja mobilna firmy Poloniex, która jest dostępna na Androida i iOS.

Poloniex wydaje aplikację mobilną

Poloniex jest własnością Circle, firmy finansowej wspieranej przez Goldman Sachs. Zgodnie z zapowiedziami zamieszczonymi na blogu Circle, będzie to jedyna oficjalnie obsługiwana aplikacja Poloniex zarówno w sklepie Android Play, jak i App Store w iOS.

Zobacz Najbezpieczniejszy Portfel - Ponad 100 Kryptowalut

Android aplikacja poloniexLogo mobilnej aplikacji znacząco różni się od „wspomagających” aplikacji Poloniex, które zostały wydane w przeszłości przez niezależnych programistów i nie są oficjalnie wspierane przez zespół Poloniexa.

Zobacz opis i recenzję BiBox. Jest to giełda kryptowalut oferująca udział w zyskach.

Użytkownicy oficjalnej aplikacji mogą uzyskać dostęp do wielu funkcji aplikacji handlujących, takich jak aktualizacje w czasie rzeczywistym na wszystkich rynkach, wykresy w różnych odstępach czasowych, opcja zarządzania konkretnymi monetami oraz możliwość tworzenia alertów dotyczących zmian cen.

Użytkownicy aplikacji muszą wygenerować klucz API w witrynie na komputery, aby handlować na swoich urządzeniach mobilnych. Instrukcje dotyczące konfiguracji zostały podane w aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.