Poloniex wydaje oficjalną aplikację mobilną na systemy Android i iOS

Home » Giełdy » Poloniex wydaje oficjalną aplikację mobilną na systemy Android i iOS
Flyingatom - Kantor Bitcoin

Poloniex wydaje oficjalną aplikację mobilną na systemy Android i iOS

Poloniex, amerykańska giełda kryptowalut, udostępniła aplikację do handlu na giełdzie, dla użytkowników mobilnych. Jest to pierwsza oficjalna aplikacja mobilna firmy Poloniex, która jest dostępna na Androida i iOS.

Poloniex jest własnością Circle, firmy finansowej wspieranej przez Goldman Sachs. Zgodnie z zapowiedziami zamieszczonymi na blogu Circle, będzie to jedyna oficjalnie obsługiwana aplikacja Poloniex zarówno w sklepie Android Play, jak i App Store w iOS.

Logo mobilnej aplikacji znacząco różni się od “wspomagających" aplikacji Poloniex, które zostały wydane w przeszłości przez niezależnych programistów i nie są oficjalnie wspierane przez zespół Poloniexa.

Użytkownicy oficjalnej aplikacji mogą uzyskać dostęp do wielu funkcji aplikacji handlujących, takich jak aktualizacje w czasie rzeczywistym na wszystkich rynkach, wykresy w różnych odstępach czasowych, opcja zarządzania konkretnymi monetami oraz możliwość tworzenia alertów dotyczących zmian cen.

Użytkownicy aplikacji muszą wygenerować klucz API w witrynie na komputery, aby handlować na swoich urządzeniach mobilnych. Instrukcje dotyczące konfiguracji zostały podane w aplikacji.

Aplikacje dla systemu Android można pobrać pod tym linkiem.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,545.97
Ethereum (ETH)
$117.64
XRP (XRP)
$0.318221
Bitcoin Cash (BCH)
$122.51
EOS (EOS)
$2.33
Stellar (XLM)
$0.103554
Litecoin (LTC)
$30.75
Bitcoin SV (BSV)
$74.47
TRON (TRX)
$0.023638
Cardano (ADA)
$0.043061
IOTA (MIOTA)
$0.295891
Binance Coin (BNB)
$6.42
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.