Pornhub wprowadza Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako metodę płatności

Home » Altcoiny » Pornhub wprowadza Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako metodę płatności
Flyingatom - Kantor Bitcoin

Strona rozrywki dla dorosłych Pornhub ogłosiła, że ​​zacznie akceptować płatności w Tron i ZenCash za konto premium.

Pornhub czyli jeden z największych producentów rozrywki dla dorosłych poinformował, że zaczął akceptować Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako środek płatniczy na swojej platformie. Używając kryptowalut TRX i ZEN konsumenci rozrywki dla dorosłych będą teraz mieli możliwość zakupienia konta premium w Pornhub i powiązanych witrynach, w tym Brazzers.

Według Zencash, który jest forkiem Zcash, istnieje ponad 115 milionów użytkowników, którzy codziennie odwiedzają Pornhub i powiązane z nim strony internetowe, co czyni go największą witryną dla dorosłych na świecie.

Według współzałożyciela ZenCasha, Roberta Viglione, kryptowaluta korzysta z najlepszej dostępnej na rynku technologii prywatności. W rezultacie konsumenci treści rozrywkowych dla dorosłych będą mogli płacić za usługi premium, nie martwiąc się o swoja prywatność. 

“Cieszymy się, że możemy zaoferować prywatną opcję płatności dla ponad 115 milionów użytkowników dziennie na stronach firmy MindGeek (firmy zarządzającej Pornhub)! Użycie kryptowaluty w przemyśle rozrywkowym zapewnia doskonały przykład zastosowania dla ZenCash dając jednostkom zdolność do płacenia za rozrywkę cyfrową anonimowo. ZenCash korzysta z najlepszej dostępnej na rynku technologii prywatności “- powiedział Viglione.

Hodlerzy Verge niezadowoleni

Na początku tego roku w kwietniu Pornhub nawiązał współpracę z kryptowalutą Verge, w której XVG został zaakceptowany jako środek płatniczy. Przed zawarciem umowy Verge zaangażował się w finansowanie crowdfundingowe mające na celu zgromadzenie pieniędzy potrzebnych do zabezpieczenia partnerstwa. Stało się również jasne, że niektórzy entuzjaści, inwestorzy i hodlerzy XVG założyli, że partnerstwo z Pornhub będzie ekskluzywne, a teraz nie są zbytnio zachwyceni decyzją Pornhuba.

KryptoBot - asystent inwestycyjny <
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$6,469.89
Ethereum (ETH)
$204.23
Bitcoin Cash (BCH)
$445.38
XRP (XRP)
$0.452755
Litecoin (LTC)
$52.47
Cardano (ADA)
$0.075594
IOTA (MIOTA)
$0.487957
Dash (DASH)
$152.43
NEM (XEM)
$0.099421
Monero (XMR)
$104.57
Stellar (XLM)
$0.240486
EOS (EOS)
$5.40
TRON (TRX)
$0.023924
Binance Coin (BNB)
$9.69
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.