Pornhub wprowadza Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako metodę płatności

Home » Altcoiny » Pornhub wprowadza Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako metodę płatności

pornhubStrona rozrywki dla dorosłych Pornhub ogłosiła, że ​​zacznie akceptować płatności w Tron i ZenCash za konto premium.

Jeden z największych producentów rozrywki dla dorosłych poinformował, że zaczął akceptować Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako środek płatniczy na swojej platformie. Używając kryptowalut TRX i ZEN konsumenci rozrywki dla dorosłych będą teraz mieli możliwość zakupienia konta premium w głównym serwisie i powiązanych witrynach, w tym Brazzers.

Pornhub

Według Zencash, który jest forkiem Zcash, istnieje ponad 115 milionów użytkowników, którzy codziennie odwiedzają Pornhub i powiązane z nim strony internetowe, co czyni go największą witryną dla dorosłych na świecie.

Zobacz giełdę BEZ weryfikacji

Według współzałożyciela ZenCasha, Roberta Viglione, kryptowaluta korzysta z najlepszej dostępnej na rynku technologii prywatności. W rezultacie konsumenci treści rozrywkowych dla dorosłych będą mogli płacić za usługi premium, nie martwiąc się o swoja prywatność.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować prywatną opcję płatności dla ponad 115 milionów użytkowników dziennie na stronach firmy MindGeek (firmy zarządzającej Pornhub)! Użycie kryptowaluty w przemyśle rozrywkowym zapewnia doskonały przykład zastosowania dla ZenCash dając jednostkom zdolność do płacenia za rozrywkę cyfrową anonimowo. ZenCash korzysta z najlepszej dostępnej na rynku technologii prywatności „- powiedział Viglione.

Hodlerzy Verge niezadowoleni

Na początku tego roku w kwietniu Pornhub nawiązał współpracę z kryptowalutą Verge, w której XVG został zaakceptowany jako środek płatniczy. Przed zawarciem umowy Verge zaangażował się w finansowanie crowdfundingowe mające na celu zgromadzenie pieniędzy potrzebnych do zabezpieczenia partnerstwa. Stało się również jasne, że niektórzy entuzjaści, inwestorzy i hodlerzy XVG założyli, że partnerstwo będzie ekskluzywne, a teraz nie są zbytnio zachwyceni decyzją Pornhuba.

Pornhub podaje statystyki płatności kryptowalutami

Pornhub czyli jeden z największych producentów filmów dla dorosłych w kwietniu, zaczął akceptować kryptowalutę Verge (XVG) jako opcje płatności na swojej platformie. W czerwcu dodano dwie następne kryptowaluty do opcji płatności – Tron (TRX) i ZenCash (ZEN). Ku rozczarowaniu wielu zwolenników nowych technologi metoda płatności w kryptowalutach nie cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Sprawdź bota do kryptowalut

Pornhub w mailu do The Next Web’s Hard Fork poinformował, że mniej niż 1% subskrypcji zostało opłaconych za pomocą kryptowalut. Serwis równocześnie nie ujawniając dokładnej liczby zakupionych subskrypcji, co uniemożliwia jasny podgląd sytuacji. Mimo że ta statystyka może słusznie zawieść niektórych zwolenników ZEN, TRX i XVG, musimy pamiętać, że Pornhub odnotował aż 28,5 miliarda wizyt w zeszłym roku, co czyni go jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego