Pornhub wprowadza Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako metodę płatności

Home » Altcoiny » Pornhub wprowadza Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako metodę płatności

Strona rozrywki dla dorosłych Pornhub ogłosiła, że ​​zacznie akceptować płatności w Tron i ZenCash za konto premium.

Pornhub czyli jeden z największych producentów rozrywki dla dorosłych poinformował, że zaczął akceptować Tron (TRX) i ZenCash (ZEN) jako środek płatniczy na swojej platformie. Używając kryptowalut TRX i ZEN konsumenci rozrywki dla dorosłych będą teraz mieli możliwość zakupienia konta premium w Pornhub i powiązanych witrynach, w tym Brazzers.

Według Zencash, który jest forkiem Zcash, istnieje ponad 115 milionów użytkowników, którzy codziennie odwiedzają Pornhub i powiązane z nim strony internetowe, co czyni go największą witryną dla dorosłych na świecie.

Według współzałożyciela ZenCasha, Roberta Viglione, kryptowaluta korzysta z najlepszej dostępnej na rynku technologii prywatności. W rezultacie konsumenci treści rozrywkowych dla dorosłych będą mogli płacić za usługi premium, nie martwiąc się o swoja prywatność. 

“Cieszymy się, że możemy zaoferować prywatną opcję płatności dla ponad 115 milionów użytkowników dziennie na stronach firmy MindGeek (firmy zarządzającej Pornhub)! Użycie kryptowaluty w przemyśle rozrywkowym zapewnia doskonały przykład zastosowania dla ZenCash dając jednostkom zdolność do płacenia za rozrywkę cyfrową anonimowo. ZenCash korzysta z najlepszej dostępnej na rynku technologii prywatności “- powiedział Viglione.

Hodlerzy Verge niezadowoleni

Na początku tego roku w kwietniu Pornhub nawiązał współpracę z kryptowalutą Verge, w której XVG został zaakceptowany jako środek płatniczy. Przed zawarciem umowy Verge zaangażował się w finansowanie crowdfundingowe mające na celu zgromadzenie pieniędzy potrzebnych do zabezpieczenia partnerstwa. Stało się również jasne, że niektórzy entuzjaści, inwestorzy i hodlerzy XVG założyli, że partnerstwo z Pornhub będzie ekskluzywne, a teraz nie są zbytnio zachwyceni decyzją Pornhuba.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,949.42
Ethereum (ETH)
$146.66
XRP (XRP)
$0.321314
Bitcoin Cash (BCH)
$143.97
EOS (EOS)
$3.86
Stellar (XLM)
$0.089804
Litecoin (LTC)
$49.43
Bitcoin SV (BSV)
$73.87
TRON (TRX)
$0.024709
Cardano (ADA)
$0.045462
IOTA (MIOTA)
$0.304112
Binance Coin (BNB)
$6.40
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.