Koniec działalności giełdy Abucoins

Home » Giełdy » Koniec działalności giełdy Abucoins
Koniec działalności giełdy Abucoins
29 maja 2018 przez w kategorii Giełdy

Abucoins jedna z większych polskich giełd kryptowalut 14 maja 2018 ogłosiła, zakończenie swojej działalności i rozpoczęcie procesu likwidacji spółki. Klienci zostali poinformowani o konieczności wypłaty wszystkich środków.

Pozostały 3 dni na wypłaty z giełdy Abucoins!

Abucoins, jedna z większych polskich giełd kryptowalut 14 maja ogłosiła, zakończenie swojej działalności, oraz rozpoczęcia procesu likwidacji spółki. Klienci giełdy zostali mailowo poinformowani o konieczności wypłaty wszystkich środków i kryptowalut z platformy pod rygorem utraty ich.

Spółka poinformowała swoich użytkowników o fakcie zakończenia działalności z jedynie 14-dniowym wyprzedzeniem, co może być pewnym nieudogodnieniem dla konkretnych klientów. Ostateczna data wypłaty środków została ustalona na czwartek 31 maja. Po tym czasie, wg. komunikatu Abucoins, umowy z klientami zostaną unieważnione, a jakiekolwiek wypłaty zablokowane.

Giełda BEZ Weryfikacji

Przypominamy o tym, gdyż giełda po wpisaniu na listę ostrzeżeń publicznych KNF, praktycznie przestała prowadzić aktywność w mediach społecznościowych, kontaktując się z klientami jedynie droga mailową, co sprzyja przeoczeniu tak ważnego terminu.

abucoins koniec

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego