Soccer Coin – Ronaldinho wydaje własną kryptowalutę!

Home » Altcoiny » Soccer Coin – Ronaldinho wydaje własną kryptowalutę!

Soccer Coin

Ronaldinho wydaje własną kryptowalutę, aby stworzyć 300 stadionów rzeczywistości wirtualnej

Brazylijska gwiazda futbolu Ronaldo de Assis Moreira – lepiej znany jako Ronaldinho – rozpoczyna ambitny projekt nowej kryptowaluty Soccer Coin, której celem jest stworzenie akademii piłkarskiej, zorganizowanie meczów amatorskich na całym świecie, opracowanie i obsługa platformy zakładów, oraz rozwój technologii blokchain.

Zobacz giełdę z dźwignią

Stadiony rzeczywistości wirtualnej (ang. virtual reality), przeanalizują umiejętności gracza i skompilują bazę danych blockchain, za pomocą której utworzą nowe drużyny piłkarskie.

Stadiony zostaną opracowane w 300 lokalizacjach na całym świecie. Obiekty są planowane dla krajów w Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i na Bliskim Wschodzie, a wszystko to w ciągu najbliższych trzech lat.

Soccer Coin

Obecnie projekt kryptowaluty nosi nazwę Ronaldinho Soccer Coin, przed podpisaniem umowy z gwiazdą futbolu token nazywał się „World Soccer Coin”. Całkowita podaż monet RSC to 350 milionów, z czego 150 milionów zostanie zaoferowanych w prywatnej sprzedaży, która rozpocznie się za kilka dni.

Jak na ironię, film na YouTube promujący token został opublikowany 6 lipca 2018 roku, a tego samego dnia reprezentacja Brazylii w piłce nożnej, w której Ronaldinho grał do 2013 roku, przegrała z Belgią w ćwierćfinale Pucharu Świata w 2018 roku.

Roadmap projektu stwierdza, że ​​dwa stadiony w Azji zostaną ukończone w lipcu. Zawarto również współpracę z pięcioma istniejącymi stadionami w Azji Południowo-Wschodniej. Projekt kontynuowany będzie wraz z dalszym rozwojem technologii VR i usług wirtualnych, które mają poprawić aspekt e-sportu. Start Akademii Ronaldinho jest planowany na połowę marca 2019 roku. Wszystkie usługi w zakresie zakładów, zapisów na akademię lub udziału w e-sportowych rozrywkach VR będą zabezpieczone dzięki blockchainowi NEO.

Odkąd pomyślałem o przejściu na emeryturę, zacząłem myśleć o moim życiu, po przejściu na emeryturę

powiedział Ronaldinho o swojej decyzji związanej z Soccer Coin.

Ronaldinho jest prawdopodobnie najbardziej znanym sportowcem, który zainteresował się kryptowalutami. Wcześniej interesowali się nimi m.in. amerykański bokser i były mistrz świata Floyd Mayweather, oraz gwiazda NBA Stephen Curry, którzy wydali własne tokeny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego