Rynek Bitcoin BSV dostępny na BitBay

Home » Giełdy » Rynek Bitcoin BSV dostępny na BitBay
Rynek Bitcoin BSV dostępny na BitBay
29 stycznia 2019 przez w kategorii Giełdy
Zdjęcie: bitbay.net

Giełda BitBay uruchomiła trading długo oczekiwanego BSV.

Bitcoin BSV dostępny na BitBay!

Polska giełda kryptowalutowa BitBay z siedzibą na Malcie jest zdecydowanym liderem polskiego rynku kryptowalut. W poniedziałek BitBay poinformował o uruchomieniu handlu na Bitcoin BSV, w parach z Bitcoinem oraz walutami tradycyjnymi.

Na blogu giełdy napisano:

“Informujemy, że dziś został uruchomiony trading Bitcoin SV na naszej platformie. Wpłaty i wypłaty tej waluty zostaną włączone w najbliższym czasie.

BSV to kryptowaluta powstała po hard forku Bitcoin Cash. Na naszej giełdzie dostępna jest w 4 parach: BSV/BTC, BSV/USD, BSV/EUR, BSV/PLN” 

Bitcoin BSV

Kryptowaluta BSV jest efektem hard forku Bitcoin Cash, który nastąpił w listopadzie 2018 roku. Pierwszy rozłam nastąpił wskutek braku porozumienia w społeczności odnośnie sposobu skalowania i dalszego rozwoju sieci BTC. Chwile później okazało się jednak, że zespół deweloperów pracujących nad rozwojem BCH też się miedzy sobą poróżnił. Fakt ten przyczynił się do kolejnego hard forka, w skutek którego powstał Bitcoin Cash SV (BCHSV).

Celem Bitcoin SV jest wszystkim na zwiększenie wydajności sieci, poprzez większe domyślne lub konfigurowalne przez górników rozmiary bloków. Poprzez umożliwienie masowego skalowania, Bitcoin SV zamierza utorować drogę dla blockchainu BCH, aby wspomóc znacznie wyższe wolumeny transakcji i wytworzyć więcej opłat transakcyjnych dla górników. Tego typu działanie jest dosyć ważne dla górników, ponieważ nagroda za wydobycie bloku zmniejszy się o połowę w 2020 r. (redukując z 12 BCH do 6,25 BCH za każdy blok), a w przyszłych latach ponownie o połowę.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Tags:,
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,950.05
Ethereum (ETH)
$146.70
XRP (XRP)
$0.321827
Bitcoin Cash (BCH)
$143.73
EOS (EOS)
$3.86
Stellar (XLM)
$0.089770
Litecoin (LTC)
$49.50
Bitcoin SV (BSV)
$73.87
TRON (TRX)
$0.024739
Cardano (ADA)
$0.045198
IOTA (MIOTA)
$0.302671
Binance Coin (BNB)
$6.40
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.