Kryptowalutowy rynek byka – 3 wskazówki z serwisu YouHodler, których nie chcesz przegapić

Home » Altcoiny » Kryptowalutowy rynek byka – 3 wskazówki z serwisu YouHodler, których nie chcesz przegapić
23 maja 2019 by
Kryptowalutowy rynek byka – 3 wskazówki z serwisu YouHodler, których nie chcesz przegapić

Rynek byka to określenie powszechnie używane przez inwestorów. Tym mianem określamy dobrą koniunkturę, która sprzyja inwestycjom. Byk symbolizuje wzrosty wartości instrumentów finansowych. Przeciwieństwem tej sytuacji jest zniżkujący rynek niedźwiedzia.

Obserwując obszar kryptowalut nie mamy wątpliwości, że nadszedł okres byka. Długotrwałe inwestycje mogą się okazać źródłem ogromnych zysków w przyszłości. W między czasie, swoje kryptowaluty możesz wykorzystać na innowacyjnej platformie YouHodler udzielającej pożyczek pod zastaw kryptowalut.

Platforma YouHodler, a rynek byka

Aktualny trend na rynku kryptowalut jasno pokazuje, że najbardziej opłacalnym sposobem zarabiania na walutach wirtualnych są inwestycje długoterminowe. Szczególnie dobrym pomysłem jest kupno kryptowalut o charakterze deflacyjnym takich jak np. Bitcoin. Ich ograniczona podaż sprawia, że w perspektywie długoterminowej zyski są prawdopodobne.

Długoterminowe inwestycje sprawiają jednak, że posiadane przez nas kryptowaluty przez dłuższy czas pozostają praktycznie bezużyteczne. Z serwisem YouHodler możesz to zmienić.

Pożyczki bankowe często wiążą się z długotrwałą procedurą sprawdzania zdolności kredytowej. Nie każdy może również ubiegać się o dostatecznie wysoką pożyczkę. Świetną alternatywą jest platforma YouHodler. To lombard online, który umożliwia pożyczki pod zastaw kryptowalut!

Poradnik jak się zarejestrować i jak korzystać z YouHodler znajdziesz tutaj: https://infocrypto.pl/youhodler-pozyczki-bitcoin-opinie-poradnik/

Działanie jest bardzo proste: Ustalasz, jaką waluta wirtualna będzie Twoim zabezpieczeniem. Wpisujesz wartość pod zastaw i otrzymujesz propozycję pożyczki w walucie fiducjarnej, np. euro czy dolarze amerykańskim. Na koniec wybierasz także dogodny termin spłaty i akceptujesz ustalone oprocentowanie.

W ciągu kilku minut otrzymujesz pożyczkę! Po oddaniu sumy zobowiązania, zabezpieczenie w formie waluty wirtualnej wraca na Twoje konto. O bezpieczeństwo swoich środków nie musisz się obawiać. Platforma YouHodler dba o najwyższe standardy bezpieczeństwa i przechowuje waluty wirtualne w dobrze chronionych portfelach.

Po spłaceniu zobowiązania, zabezpieczenie kryptowalutowe od razu wróci na Twoje konto i umożliwi kolejne kroki inwestycyjne.

Jak wykorzystać rynek byka na platformie YouHodler?

Jeśli aktywne inwestycje długoterminowe to temat, który wzbudził Twoje zainteresowanie, poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał oferowany przez platformę YouHodler.

Jak czerpać zysk z pozytywnej koniunktury na rynku byka?

Krok 1: Zarejestruj się w serwisie YouHodler i wpłać na swoje konto jedną z obsługiwanych kryptowalut: BTC, ETH, XRP, XLM, LTC, BCH, BSV, DASH, EOS, BAT, REP).

Krok2: Wybierz odpowiednią wartość Twojego zabezpieczenia, a kalkulator wyliczy, jaką pożyczkę możesz otrzymać. Pożyczka jest udzielana w walucie fiducjarnej: Euro lub dolar amerykański, a także w stablecoinie USDT. Określ satysfakcjonujący termin spłaty.

Krok 3: Wypłać przyznane środki na kartę płatniczą lub portfel obsługujący kryptowalutę USDT.

Krok 4: Zainwestuj uzyskane pieniądze na giełdzie kryptowalut w zwyżkujące kryptowaluty. Poczekaj, aż wartość zakupionych kryptowalut wzrośnie. Gdy zbliża się termin spłaty, sprzedaj tokeny by uzyskać pieniądze potrzebne do spłaty zobowiązania.

Krok 5: Spłać pożyczkę i odbierz zabezpieczenie.

W tym czasie zyskałeś na zakupie kryptowalut, a także na naturalnym wzroście wartości Twojego zabezpieczenia. Aktywne inwestowanie oczywiście wiążę się z pewnym ryzykiem. W przypadku odwrócenia trendu ta strategia nie przyniesie zysku.

Obserwując jednak kryptowalutowy rynek byka możemy sprawdzić, czy większość walut wirtualnych na przestrzeni kilku tygodni zwyżkuje i znacznie zwiększa swoją wartość.

To wymarzony okres, który pozwala wykorzystać aktywne inwestowanie długoterminowe w celu pomnażania zysków. Od wielu lat jest to sprawdzony mechanizm inwestycyjny stosowany w momencie hossy.

Dlaczego lewarowanie za pomocą pożyczki na YouHodler może być opłacalne?

Rynek byka sprawia, że potencjał serwisu YouHodler może być doskonale wykorzystany przez klienta. Pożyczki kryptowalut są obciążone oprocentowaniem, które informuje nas o tym, jaką kwotę w sumie mamy zwrócić platformie. Może się jednak okazać, że zaciągnięta pożyczka będzie całkowicie darmowa!

Takie możliwości daje bowiem rozpędzony rynek byka. Wystarczy przeanalizować prosty przykład. Załóżmy, że oddajesz pod zastaw 20 ETH i otrzymujesz 4,500$. Oprocentowanie 10% oznacza, że musisz zwrócić dodatkowe 450$. Tyle tylko, że w trakcie okresu spłaty wartość Ethereum wzrosła o12%. Na rynku kryptowalut takie wzrosty mogą się zdarzać nawet w ciągu jednego dnia.

Co dzieje się w takiej sytuacji? Zwracasz kwotę pożyczki wraz z oprocentowaniem i otrzymujesz z powrotem swoje 20 ETH. Przez ten czas ich wartość wzrosła na tyle, by z nawiązką zwrócić Ci koszty pożyczki. Czy dostrzegasz już korzyści płynące tego rozwiązania?

rynek byka panel youhodler

Kalkulator dostępny na stronie YouHodler pozwala określić warunki pożyczki kryptowalutowej

Na platformie YouHodler możesz wykorzystać posiadane przez siebie kryptowaluty by pozyskać środki na bieżące wydatki lub nowe inwestycje.

Rynek byka oznacza duże prawdopodobieństwo, że wartość Twojego zabezpieczenia wzrośnie w trakcie terminu spłaty. Tymczasem, Ty wykorzystałeś pożyczone pieniądze na zakup zwyżkujących kryptowalut i zmaksymalizowałeś zysk.

Właśnie na tym polega aktywne inwestowanie długoterminowe. Twoje kryptowaluty nie muszą bezczynnie tkwić w portfelu. Platforma YouHodler pozwoli Ci efektywnie wykorzystać kapitał.

Pamiętaj, że tego rodzaju rozwiązanie nie daje gwarancji zysków. Można na nim zarobić przy sprzyjających warunkach rynkowych. Gdy kursy kryptowalut są w trendzie wzrostowym.

Co zrobić w sytuacji korekty rynkowej?

Inwestorzy doskonale zdają sobie sprawę, że nic nie trwa wiecznie. Każdy kryzys ma swój koniec. Każda hossa ma swój moment szczytowy. Intensywne wzrosty kryptowalut mogą się oczywiście zakończyć korektą rynkową, czyli przejściowymi spadkami cen.

Zazwyczaj, są one krótkotrwałe i poprzedzają kolejne wzrosty. A jeśli korekta rynku jest dłuższa? Wtedy również możesz optymalnie wykorzystać możliwości stwarzane przez platformę YouHodler. W rękach doświadczonego inwestora to potężne narzędzie, które pozwala stosować liczne strategie inwestycje i realizować plan niezależnie od aktualnej sytuacji rynkowej.

Należy pamiętać, że zniżkowy rynek niedźwiedzia także niesie ze sobą duży potencjał. Przede wszystkim, pozwala na zakupienie kryptowalut po dużo niższych cenach. W przypadku walut o charakterze deflacyjnym, wzrost w przyszłości jest wielce prawdopodobny.

Nie ma potrzeby pozbywania się kryptowlut zakupionych długo terminowo. Można je wykorzystać do pozyskania kapitału i zakupu przecenionych coinów.

Nie chcesz aby Twoje kryptowaluty bezczynnie spoczywały w portfelu gdy rynek kryptowalut świeci się od zielonych wskaźników informujących o kolejnych wzrostach?

Jeśli chcesz wykorzystać aktualny rynek byka i aktywnie zarabiać na zwyżkach cen, odwiedź platformę YouHodler.com i dowiedz się więcej o tej innowacyjnej inicjatywie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego