Sblock – Kolejny portfel z pasywnym zyskiem. Jakie opinie ma aplikacja?

Home » Inne » Sblock – Kolejny portfel z pasywnym zyskiem. Jakie opinie ma aplikacja?
29 sierpnia 2019 by
Sblock – Kolejny portfel z pasywnym zyskiem. Jakie opinie ma aplikacja?

Sblock – co wiemy o nowym portfelu oferującym pasywny zysk? W połowie czerwca na rynku pojawił się kolejny portfel kryptowalutowy stworzony w zaawansowanej technologii blockchain.

Jest to również kolejny program, który obiecuje klientom pasywny zysk każdego miesiąca. Biorąc pod uwagę liczne podobieństwa do projektu Plus Token, który ostatecznie zakończył działalność, postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu programowi. Czy Sblock to bezpieczny sposób przechowywania i zarabiania kryptowalut?

Giełda BEZ Weryfikacji

Sblock – Zarabiający portfel

Założycielem projektu jest Fabien Bouhier, który może pochwalić się całkiem rozbudowanym CV. W przeszłości brał udział w wielu projektach blockchain, a przed dołączeniem do społeczności kryptowalutowej miał pracować dla Google.

Podobno jest twórcą słynnego eksperymentu przeprowadzonego w Międzynarodowej Stacji Kosmicznej JAXA’s. Projekt Sblock powstał w połowie czerwca tego roku i dosyć szybko przyciągnął spore zainteresowanie ze strony inwestorów.

Jest to całkiem zrozumiałe, patrząc na szumne zapowiedzi i duże możliwości budowania pasywnego zysku. Jest to portfel w formie aplikacji mobilnej, na którym inwestorzy mogą czerpać dochód wyłącznie za udostępnienie swoich środków na inwestycje arbitrażowe przeprowadzane przez algorytm zaprojektowany przez twórców Sblock.

Program obsługuje Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), Litecoina (LTC), Tether (USDT). Posiada własny token pod nazwą SBO w którym wypłacany jest profit. Możesz tu zarobić 6% do 12% miesięcznie.

Na czym polega zarabianie w Sblock?

Portfel Sblock jest kolejnym projektem wykorzystującym technologię blockchain do przeprowadzania inwestycji arbitrażowych. Algorytm analizuje rynek i wybiera korzystne inwestycje krótkoterminowe.

sblock portfel zarabianie

Portfel Sblock

Kapitałem są natomiast środki udostępnione przez klientów zarejestrowanych w systemie. Bardzo podobny mechanizm zastosowano w przypadku projektów EXXA, Cloud Token oraz Plus Token. Ten ostatni już nie działa i wiele osób utraciło w nim swoje kryptowaluty.

Warunki zarabiania

Aby wziąć udział w projekcie i liczyć na jakiekolwiek zyski, użytkownik musi wpłacić kryptowaluty o wartości przynajmniej 10$.

Jednocześnie, projekt zachęca do wpłaty min. 300$, która daje nam wyższą rangę i otwiera drogę do zapraszania innych osób. A zatem już na starcie ujawnia się model biznesowy oparty w dużej mierze na programie afiliacyjnym.

Bezpieczny portfel

Ile można zarobić w Sblock?

Portfel oferuje zysk na poziomie 6% do 15% w skali jednego miesiąca. Chcąc zarobić znacznie więcej musimy zbudować sieć osób, które zarejestrują się z naszego polecenia.

Czy przechowywanie kryptowalut w Sblock jest bezpieczne?

Za generowanie pasywnych zysków odpowiada specjalnie zaprojektowany algorytm, który przeznacza kryptowaluty wpłacone przez użytkowników na krótkoterminowe inwestycje z wysoką stopą zwrotu.

Takie inwestycje często wiążą się z ogromnym ryzykiem strat. Oczywiście jeśli założymy, że arbitraż na giełdach rzeczywiści się odbywa.

Twórcy w samych superlatywach opisują swój algorytm i określają go niemal jako nieomylny. Wypłacanie stałego zysku z rynku kryptowalutowego, który jest bardzo niestabilny wydaje się mało prawdopodobne.

Udostępnianie kryptowalut na tego typu projekty jest dosyć ryzykowne. Nie wiemy bowiem czy handel na giełdzie rzeczywiście się odbywa.

Najlepszą formą przechowywania kryptowalut, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo są portfele sprzętowe Trezor T lub Ledger Nano S.

portfel sblock bezpieczny

Poza tym oprócz nas inne osoby mają dostęp do zgromadzonych na portfelu środków. Klucze prywatne znane są administratorom co stanowi duże niebezpieczeństwo utraty wszystkich kryptowalut.

Giełda z dźwignią

Token SBO

Lukratywne może się okazać przetrzymywanie tokenów SBO, które ze względu na popularność programu powinny szybko zbudować dużą wartość. Zwłaszcza, że ich cena jest ustalana ręcznie i w dużej mierze zależy od kondycji całego programu.

Opinie psują powiązania z podobnymi portfelami

Wspomnieliśmy już o projekcie Plus Token, który okazał się niewypałem. Niestety, Sblock jest z nim bezpośrednio powiązany. Program był oficjalnym partnerem wydarzenia World Blockchain Forum w Singapurze. Dyrektorem tej konferencji był pan Shao Sheng, czyli jeden ze współtwórców Plus Token, a także Cloud Token.

Fabien Bouhier, Ivan Bolonikhin, Gene Karat

Wiarygodność programu budują natomiast nazwiska twórców. Fabien Bouhier jest bardzo dobrze znany wśród sympatyków technologii blockchain. Ma ponad 10-letnie doświadczenie, a z wykształcenia jest astrofizykiem zajmującym się przede wszystkim nanotechnologią.

Także wicedyrektor projektu, Gene Karat, może pochwalić się rozbudowanym CV. Uznani eksperci wśród twórców projektu Sblock to silny atut, jednak same założenia programu pozostawiają wiele do życzenia.

Bot do Kryptowalut

Jakie opinie zbiera Sblock?

Portfel Sblock narodził się dopiero kilka miesięcy temu. W związku z tym, wciąż brakuje rzetelnych opinii klientów, którzy mogliby jednoznacznie poświadczyć o rzetelności lub przedstawić argumenty świadczące o tym, że jest to SCAM.

sblock opinie

Eventy promocyjne poprawiają opinie o aplikacji Sblock

W związku z tym należy uzbroić się w cierpliwość i obserwować dalszy rozwój tego programu, zwłaszcza na rynku azjatyckim. Nie możemy jednak zapominać o negatywnych opiniach inwestorów pod adresem innych portfeli oferujących pasywny zysk.

Internetowe recenzje nie są obiektywne

Pamiętajmy również, by uważać na zbyt przychylne opinie, które w samych superlatywach opisują ten projekt w Internecie. Program afiliacyjny sprawia, że pojawia się mnóstwo typowo marketingowych recenzji, które mają Cię zachęcić do dołączenia do projektu.

Czy warto korzystać z portfela Sblock?

Już teraz jesteśmy w stanie wymienić kilka argumentów świadczących na niekorzyść Sblock. Z drugiej strony projekt jak na razie broni się profesjonalnym przygotowaniem, a także doświadczonymi specjalistami w gronie twórców. Dostępny jest też whitepaper.

Jednak same podstawy działania są bardzo zbliżone do popularnych SCAM-ów, które ostatnio coraz częściej pojawiają się w świecie kryptowalut.

W związku z tym, na tę chwilę zalecamy dużą ostrożność i uważne przyglądanie się dalszemu rozwojowi tego programu.

Oczywiście można zdeponować tu swoje kryptowaluty licząc się z ryzykiem ich utraty. Portfel może zniknąć w każdej chwili, a wraz z nim środki użytkowników.

Przyszłość aplikacji jest z góry określona. Jeśli ktoś akceptuje bardzo wysoki poziom ryzyka może z niej skorzystać. Przy odrobinie szczęścia i sprzyjających warunkach może to być metoda na zarabianie kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Bitcoin i kryptowaluty dla każdego