SingularityNET uruchamia nowy portal dla programistów!

Home » Altcoiny » SingularityNET uruchamia nowy portal dla programistów!
Flyingatom - Kantor Bitcoin
SingularityNET uruchamia nowy portal dla programistów!
26 grudnia 2018 przez w kategorii Altcoiny
Zdjęcie: Sophia – humanoidalny robot, oraz Ben Goertzel (CEO SingularityNET)

Firma SingularityNET uruchomiła portal, który ma umożliwić programistom odkrywanie, uczenie się i adoptowanie zdecentralizowanej sieci AI.

Firma SingularityNET zaprezentowała portal, który jest pierwszą zdecentralizowaną siecią sztucznej inteligencji na świecie.

Twórcy kryptowaluty SingularityNET (AGI) i zespół odpowiedzialny za rozwój Sophii – humanoidalnego robota, który posiada rozbudowaną, sztuczną inteligencje, a nawet obywatelstwo Arabii Saudyjskiej mogą pochwalić się uruchomieniem portalu który jest pierwszą zdecentralizowaną siecią sztucznej inteligencji. Portal ma pozwolić programistom nie tylko się uczyć, ale również odkrywać nowe możliwości i je adoptować.

Instrukcja obsługi portalu będzie wyposażona w tutoriale oraz inne zasoby, które umożliwią programistą łatwe wdrożenie w schematy działania nowej platformy. Przewiduje się, że portal pozwoli niemal każdemu na tworzenie, udostępnianie i monetyzowanie usług sztucznej inteligencji na szeroką  skalę. Deweloperzy będą również mogli wymieniać się opiniami na temat nowego zasobu.

Dodatkowo portal SingularityNET ma obsługiwać rozwinięty zakres języków programowania (C ++, Java, Python, Go, Ruby, C #, Node.js, Android Java, Objective-C, PHP i Haskell).

Wszystkie zakątki świata

Zdaniem CEO i szefa naukowców SingularityNET, dr. Ben Goertzela, programiści będą kluczem do demokratyzacji i decentralizacji sztucznej inteligencji, ponieważ sektor ten jest obecnie zdominowany przez kilka firm na Zachodzie. Według Goertzela najbezpieczniejszym i najbardziej produktywnym podejściem jest zapewnienie, aby rozwój sztucznej inteligencji był jak najbardziej globalny i bezpieczny, jak to tylko możliwe.

Firma Al w swoim oświadczeniu podała:

W celu rozwoju na skalę globalną SingularityNET posiada programistów pracujących nad sztuczną inteligencją w 10 krajach: Belgii, Etiopii, Nowej Zelandii, Rumunii, USA, Brazylii, Chinach, Rosji, Bułgarii i Holandii. Dodatkowe następne warsztaty programistów zaplanowano na 2019 r., A nowi programiści zostaną zaproszeni do skorzystania z naszego nowego portalu.

Inauguracyjny warsztat dla programistów

Niedawno firma SingularityNET zorganizowała inauguracyjne warsztaty programistyczne w Helsinkach w Finlandii, które przyciągnęły ponad 250 programistów. Warsztaty inauguracyjne obejmowały takie tematy, jak integracja agentów sztucznej inteligencji z architekturą platformy SingularityNET.

Ledger Nano S - The secure hardware wallet
Polub nas na Facebooku
Nazwa Cena
Bitcoin (BTC)
$3,553.82
Ethereum (ETH)
$117.90
XRP (XRP)
$0.318731
Bitcoin Cash (BCH)
$122.59
EOS (EOS)
$2.33
Stellar (XLM)
$0.103693
Litecoin (LTC)
$30.80
Bitcoin SV (BSV)
$74.58
TRON (TRX)
$0.023784
Cardano (ADA)
$0.043348
IOTA (MIOTA)
$0.296477
Binance Coin (BNB)
$6.46
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.