Słowo „Ethereum” wygooglowano ponad 110 miliony razy

Home » Altcoiny » Słowo „Ethereum” wygooglowano ponad 110 miliony razy

słowo EthereumBiorąc pod uwagę wpływ, jaki ETH wywarł na rozwój blockchain od jego założenia w 2015 roku, trudno sobie wyobrazić, jak wyglądałby bez niego obecny rynek kryptowalut. Słowo Ethereum cechuje się wysoką ilością wyszukań. ConsenSys, studio budujące zdecentralizowane aplikacje, na swoim blogu opublikowało wpis pt. „Stan sieci Ethereum”.

Słowo Ethereum bardzo popularne w Google

Słowo „Ethereum” zostało wymienione w ponad 110 milionach wyszukiwań w Google w ciągu ostatnich dwóch lat. Średnio #ethereum pojawia się na Twitterze 20 000 razy dziennie.

Sprawdź Giełdę Krypto BEZ Weryfikacji

Sieć ETH przetworzyła około 240 milionów transakcji. 4 stycznia padł rekord 1,3 miliona transakcji w ciągu 24 godzin.

Prawie 17 000 węzłów obsługujących blockchain ETH na sześciu kontynentach sprawia, że ​​jest to najbardziej zdecentralizowana platforma blockchain, co potwierdza 35 milionów unikalnych adresów. Liczba aktywnych adresów w dniu 4 stycznia po raz pierwszy przekroczyła 1 milion i utworzyła rekord ponad 350 000 nowych adresów w ciągu 24 godzin.

Jest to również platforma najbardziej zaangażowana w smart kontrakty , które są prawdopodobnie jednym z najbardziej dynamicznych narzędzi w dzisiejszej technologii. Dziewięćdziesiąt cztery procent spośród 100 najlepszych tokenów opartych na kapitalizacji rynkowej zostało zbudowanych na bazie Ethereum. Tokeny zbudowane na ETH są w dużej mierze odpowiedzialne za 5,5 miliarda USD pozyskane w 2017 roku i 6,5 miliarda USD pozyskane w pierwszym kwartale bieżącego roku.

słowo Ethereum google

Największa społeczność programistów Blockchain

Około 250 000 deweloperów Ethereum reprezentuje także największą społeczność programistów blockchain.

Testuj za Darmo Bota do Kryptowalut

Fundacje, organizacje, firmy i startupy dołączyły do ​​drużyny, by czerpać korzyści z ekosystemu. Najbardziej widoczny jest fakt, że The Ethereum Enterprise Alliance rozszerzyło się do ponad 500 członków w ciągu jednego roku.

Rządy na całym świecie, które chcą wykorzystać technologię blockchain, w dużej mierze wykorzystały ETH. Kanada testuje Ethereum, aby umożliwić obywatelom dostęp do informacji na temat wykorzystania dotacji rządowych w celu rozwiązania problemów związanych z korupcją. Szwajcaria oferuje cyfrowe identyfikatory zarejestrowane w ETH, a Chile przetwarza dane z sieci energetycznej.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.