Statystyki Google Trends o Bitconie

Home » Bitcoin » Statystyki Google Trends o Bitconie

Google Trends bitcoinClem Chambers brytyjski przedsiębiorca, autor i dziennikarz uważa, że ​​statystyki Google Trends dla wyszukiwanego hasła “Bitcoin” mówią nam, że najgorsze jest już za nami.

Google Trends – Bitcoin

Chambers pisząc artykuł dla Forbesa, zebrał interesujące statystyki z Google Trends. Wyszukiwania hasła “Bitcoin” w porównaniu do “Trump” lub “Taylor Swift” są znacznie wyższe. Dziennikarz skomentował:

Bitcoin sam, w sobie jest ogromną marką. Z jakiegoś powodu świat jest nim zafascynowany.


Google Trends statystyki

Statystyki wyszukiwania słowa “Bitcoin” w porównaniu do Trumpa,i Taylor Swift w Google. Chambers zauważa, że ​​zainteresowanie na giełdzie rośnie, gdy ceny akcji spadają, ale odwrotnie jest w przypadku Bitcoina. Jeśli cena Bitcoin rośnie, rośnie też liczba wyszukiwań.

Sprawdź Giełdę Krypto BEZ Weryfikacji

Liczba wyszukiwań dla “Bitcoin” osiągnęła najwyższą wartość w czasie, gdy BTC osiągnął swoje ATH. Bliższe spojrzenie na ostatnie cztery miesiące pokazuje kilka ostatnich szczytów, które wydają się korelować z wzrostami cen Bitcoina.

Google Trends wykresWarto zauważyć, że Google nie podaje rzeczywistych ilości wyszukiwań. 100 oznacza szczytową popularność wyszukiwanego hasła, a więc 50 oznacza, że ​ wyszukiwane słowo jest o połowę mniej googlowane.Chambers przyznał również, że już zainwestował w Bitcoina, ale liczył na niższą cenę, by kupić więcej.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.