Tajemniczy chiński inwestor uzbierał 94 000 BTC od końca marca

Home » Bitcoin » Tajemniczy chiński inwestor uzbierał 94 000 BTC od końca marca

chiński inwestor

W ekspresowym tempie wyrósł jeden z najgrubszych portfeli Bitcoin .Co najmniej jedna osoba w Chinach wzięła sobie do serca określenie “HODL”, ponieważ jego portfel Bitcoin uzbierał w sumie 93 947 BTC od 25 marca 2018 r. Chiński inwestor trzyma

Moderator chińskiego forum Bitcoin ujawnił, że organizacja o nazwie BABI Finance analizowała transakcje portfela, po tym gdy na portfel jednego inwestora od 25 marca 2018 wpłynęło ponad 93 947 BTC.

Testuj za Darmo Bota do Kryptowalut

Adres Portfela na którym uzbierano znaczną ilość BTC to 1KAt6STtisWMMVo5XGdos9P7DBNNsFfjx7

“Statystyka finansowa BABI wykazała, że ​​konto ma tendencję do skupowania jak największej ilości Bitcoinów. To konto stało się szóstym co do wielkości portfelem w sieci Bitcoin, podczas gdy pięć największych portfeli jest własnością giełd”

Według zebranych statystyk, ten konkretny portfel otrzymał większość bitcoinów za pośrednictwem dużej ilości przelewów z pojedynczych kont. Istnieją również duże wpłaty z chińskich giełd Huobi (w sumie 7 800 BTC) i  HaoBTC.com.

“Nie wiemy, kto stoi za tym tajemniczym portfelem, co jest jednym z uroków sieci Bitcoin. Jednak w odniesieniu do tradycyjnego rynku finansowego właściciel tego rachunku może być długoterminową instytucją inwestycyjną “

Pojawiły się również spekulacje, że może to być zmiana portfela jednej z giełd, ale teoria nie ma racji bytu, gdy spojrzymy na fakt, że BTC pochodzi z dwóch różnych giełd. Na tą chwile nie ma innych informacji o właścicielu i celu zbierania tak znacznej ilości Bitcoinów. Nie wiemy kim jest tajemniczy chiński inwestor.

Tagi:,
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.