Tajemniczy chiński inwestor uzbierał 94 000 BTC od końca marca

Home » Bitcoin » Tajemniczy chiński inwestor uzbierał 94 000 BTC od końca marca

chiński inwestor

W ekspresowym tempie wyrósł jeden z najgrubszych portfeli Bitcoin .Co najmniej jedna osoba w Chinach wzięła sobie do serca określenie “HODL”, ponieważ jego portfel Bitcoin uzbierał w sumie 93 947 BTC od 25 marca 2018 r. Chiński inwestor trzyma

Moderator chińskiego forum Bitcoin ujawnił, że organizacja o nazwie BABI Finance analizowała transakcje portfela, po tym gdy na portfel jednego inwestora od 25 marca 2018 wpłynęło ponad 93 947 BTC.

Udział w Zyskach Giełdy - Wypłaty co Tydzień w ETH

Adres Portfela na którym uzbierano znaczną ilość BTC to 1KAt6STtisWMMVo5XGdos9P7DBNNsFfjx7

“Statystyka finansowa BABI wykazała, że ​​konto ma tendencję do skupowania jak największej ilości Bitcoinów. To konto stało się szóstym co do wielkości portfelem w sieci Bitcoin, podczas gdy pięć największych portfeli jest własnością giełd”

Według zebranych statystyk, ten konkretny portfel otrzymał większość bitcoinów za pośrednictwem dużej ilości przelewów z pojedynczych kont. Istnieją również duże wpłaty z chińskich giełd Huobi (w sumie 7 800 BTC) i  HaoBTC.com.

“Nie wiemy, kto stoi za tym tajemniczym portfelem, co jest jednym z uroków sieci Bitcoin. Jednak w odniesieniu do tradycyjnego rynku finansowego właściciel tego rachunku może być długoterminową instytucją inwestycyjną “

Pojawiły się również spekulacje, że może to być zmiana portfela jednej z giełd, ale teoria nie ma racji bytu, gdy spojrzymy na fakt, że BTC pochodzi z dwóch różnych giełd. Na tą chwile nie ma innych informacji o właścicielu i celu zbierania tak znacznej ilości Bitcoinów. Nie wiemy kim jest tajemniczy chiński inwestor.

Tagi:,
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.