W Czeladzi stanął nowy dwustronny bitomat!

Home » Bitcoin » W Czeladzi stanął nowy dwustronny bitomat!

Na początku tygodnia informowaliśmy o tym, że w Warszawie pojawił się nowy dwustronny Bitomat. Dzisiaj firma FlyingAtom (prowadząca jeden z najlepszych kantorów kryptowalut) może pochwalić się następnym urządzeniem tego typu, które zostało zainstalowane na Śląsku.

Najnowszy bankomat Bitcoin znajduje się w Galerii Handlowej M1 w Czeladzi (ul. Będzińska 80). Dostęp do Bitomatu jest możliwy w godzinach otwarcia centrum Handlowego, poniedziałek — sobota: 9:00 – 21:00, niedziele handlowe: 10:00 – 20:00.

Czeladź Bitomat

Bitomat Czeladź

Tak jak w przypadku warszawskiego urządzenia, wszystkie informacje o tym bankomacie można znaleźć na stronie Flyingatom w zakładce bitomaty. Urządzenie z Czeladzi zostało również umieszczone na międzynarodowej stronie coinatmradar.com z urządzeniami tego typu.

Bitomaty coraz popularniejsze!

Bitomaty zyskują coraz to większy rozgłos i budzą zainteresowanie branży. Urządzenia tego typu pozwalają na szybką, prostą i anonimową sprzedaż kryptowalut, za gotówke – bez zbędnych formalności.

Wikipedia podaje, że w Stanach Zjednoczonych liczba urządzeń tego typu wynosi ok. 800, natomiast w Polsce obecnie funkcjonuje 22 Bitomatów (według danych z coinatmradar), lecz w centrach dużych miast można zauważyć coraz więcej tych urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.