Zmarł współzałożyciel największej brazylijskiej giełdy kryptowalutowej Foxbit

Home » Giełdy » Zmarł współzałożyciel największej brazylijskiej giełdy kryptowalutowej Foxbit
Zmarł współzałożyciel największej brazylijskiej giełdy kryptowalutowej Foxbit
27 grudnia 2018 przez w kategorii Giełdy
Zdjęcie: Linkedin

Gustavo Schiavon, jeden z czterech współzałożycieli największej brazylijskiej giełdy kryptowalutowej, Foxbit stracił życie w wypadku samochodowym.

Współzałożyciel największej brazylijskiej giełdy Foxbit, Gustavo Schiavon, zmarł w wypadku samochodowym w brazylijskim stanie São Paulo.

Młody, 24-letni przedsiębiorca podczas ulewnego deszczu podróżował samochodem między miastami Marília a São Paulo. Według lokalnego źródła Gustavo nagle stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, a w jego auto, z dużą prędkością uderzyła ciężarówka.

Według doniesień, dziewczyna Schiavona, Ariadny Rinolfi również znajdowała się w pojeździe. Przeżyła wypadek, ale znajduje się w szpitalu w São Paulo, na oddziale intensywnej terapii.

Gustavo Schiavon i Foxbit

W roku 2014 Schiavon został jednym, z czterech współzałożycielem giełdy Foxbit, która w niecałe 3 lata stała się największą giełda kryptowalutową w Brazylii.

W ciągu ostatnich czterech lat istnienia giełdy, jej zespół programistów zdobył wiele nagród. Osoby stojące za Foxbit stały się również rozpoznawalne w społeczności kryptograficznej na całym świecie.

Na początku tego roku giełda stała się celem ataku hakerskiego, który doprowadził do kradzieży milion dolarów w kryptowalutach. Atak nie wpłynął jednak mocno na reputacje giełdy. Foxbit wykorzystując swoją pozycję na rynku był w stanie przetrwać incydent, oraz zapewnić zwrot środków na konta klientów.

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Name Price
Bitcoin (BTC)
$4,030.81
Litecoin (LTC)
$59.94
Stellar (XLM)
$0.110525
IOTA (MIOTA)
$0.295990
XRP (XRP)
$0.317297
EOS (EOS)
$3.69
TRON (TRX)
$0.022762
Cardano (ADA)
$0.053192
Monero (XMR)
$54.48
Dash (DASH)
$92.20
NEO (NEO)
$9.29
Maker (MKR)
$696.07
© 2018 - InfoCrypto.pl. All Rights Reserved.